Вчора ми ознайомилися з маркетом додатків “Firefox Marketplace”. Сьогодні хотілося б розповісти вам про чотирьох найбільш цікавих додатків “Firefox Marketplace”.

Спочатку я хотів описати більш ніж 4 додатки, але коли детально порився по маркету і зрозумів, що і вибрати те і не з чого. Одні ігри, розважалівка загалом. Єдине що сподобалось, так це чіткий поділ додатків за рубриками, що є дуже зручним.

Загалом не судіть строго за такий рейтинг, але на мою думку це дійсно кращі програми, хоча повторюся ще раз – вибір дійсно убогий.

SoundCloud
SoundCloud – це «звукове хмара». Нічого понад незвичайного це доповнення не може запропонувати. Пошук музичних композицій за назвою, додавання їх до себе в «хмара» створюючи при цьому плейлисти. Також ви можете ділитися треками з друзями, стежити за новою музикою від ваших улюблених виконавців та ще багато іншого.


Вам більше не потрібно буде скачувати музику на телефон або знімні носії – достатньо мати підключення до інтернету і встановлене додаток до браузеру Firefox – SoundCloud. До речі, що стосується смартфонів, то програма працює як на Android, так і на iOS.

Box
Box – це зазвичай хмара, з безкоштовним 10 Гб об’ємом пам’яті. Розробники запевняють в надійності і високої безпеки вашого хмари. Працює додаток і на смартфонах (планшетах) з операційними системами iOS, Android, BlackBerry і Windows.


Перед написанням цієї статті я тестував хмара протягом декількох місяців і ніяких подій не відбулося: втрати даних не відбулося, доступ до хмари був 24 години на добу, збої і глюки відсутні.

2D & 3D Calc
Цей додаток буде дуже корисним усім маленьким учням шкіл чи ліцеїв. Калькулятор дозволяє зробити підрахунки площ, периметрів та обсягів більшості геометричних фігур (квадрат, прямокутник, круг, трикутник, ромб, трапеція, еліпс, куб, циліндр, конус тощо).


Російська мова присутня в 2D & 3D Calc, тому не переживайте, ви швидко розберетеся в додатку.

Presefy
Presefy – це додаток для створення презентацій, а також відправлення їх все вашим колегам або будь-яким іншим користувачам через інтернет. Тобто ви можете провести презентацію свого продукту перебуваючи в Росії, а ваші інвестори побачити презентацію, живучи в Австралії.


Користь звичайно не велика, адже існує безліч інших сервісів для передачі файлів, але Presefy зручно тим, що відтворить презентацію відразу без стороннього софту.