Чим більше цифр і букв в паролі доступу, тим більше вірогідність того, що ваш пристрій не піддасться злому. Але, у цій ситуації є і зворотний підсумок, ця захист одного разу може спрацювати чисто проти вас. Уявіть, що ви забули пароль, і ніяк не можете згадати, він просто вилетів з вашої голови, і тим самим влаштував вам «Веселе життя». Єдиний вихід, це розблокувати пристрій, і сьогодні ми розберемося, як це робити.

Розблокування пристрою через програму iTunes

Розблокувати свій телефон через програму, можна двома шляхами: зберігаючи дані, і відмовившись від збереження. Збереження даних працює тільки за умови, що пристрій підключено до комп’ютера, і не виникало ніяких проблем. Якщо ваш апарат завис при підключенні витягнути з нього дані ніяк не вийде.

Щоб зробити процес розблокування, з збереженням даних, необхідно відкрити програму iTunes, і перейти в розділ з назвою «Пристрою». Там необхідно вибрати пристрій, і перейти у верхньому меню пункт «Огляд». Відразу знаходимо меню «Версія», і там натискаємо на кнопку з написом «Відновити». Після цього пароль буде скидатися, і всі ваші дані залишаться недоторканими.

Можна на всяк випадок зробити резервну копію всіх даних, і ця копія буде знаходитися на вашому персональному комп’ютері.

Відновлення нашого пристрою, без збереження даних.

Якщо скористатися першим методом не вийшло, через те, що вискакувала системна помилка, потрібно перейти до другого варіанту, який може виявитися більш дієвим. Порядок дій такий:

– Завантаження софта останньої версії з офіційного сайту.
– Переклад пристрою в DFU режим. Для того, щоб виконати цю дію, спочатку необхідно підключити пристрій USB кабелем до персонального комп’ютера, потім одночасно натискаємо дві кнопки – Power, Home. Після того, як десять секунд пройде, потрібно відпустити кнопку Power, і продовжувати утримувати другу кнопочку. Повинно пройти п’ять секунд, перш ніж на екрані відобразиться піктограма яблука. Тепер у програмі натискаємо на «Відновити» і чекаємо, коли пристрій буде завантажена потрібна прошивка для відновлення.

Після цього дії, пароль буде успішно знищений, і ви зможете зайти в свій пристрій, без особливих труднощів.

Другий дієвий метод – розблокування пристрою, за коштами сервісу ICLOUD.

Цей метод не універсальний, адже він знищує всі дані на пристрої, відновити їх вийде, за умови, якщо ви створили резервну копію.

Щоб цим методом можна було розблокувати пристрій, ви повинні попередньо на нього закачати такий софт, як «Знайти iPhone». Крім цього, щоб зняти блокування зі смартфона, вам потрібен буде вихід в інтернет, за коштами мережі Wi-Fi або мобільних даних.

Порядок відновлення:
– Переконуємося в наявності доступу в інтернет.
– Заходимо з будь-якого пристрою, підключеного до однієї мережі в програму «Знайти iPhone».

– У розділі всі пристрої, знаходимо телефон, доступ до якого був заблокований, відкриваємо меню опцій телефону і вибираємо пункт «Стерти всі дані на iPhone».
– Відкривається вікно підтвердження, в якому знову потрібно буде натиснути на кнопку «Стерти дані».

– Останній пункт – введення пароля від Apple ID, і натиснути на кнопку «Готово».

Після цього, ви помітите, що почався скидання налаштувань, не потрібно робити нічого, поки смуга завантаження не дійде до фіналу, і ви не побачите, що вискочила на екрані емблема фірми Apple.

Розблокування пристрою після здійснення операції «JaIlBreak».

Є люди, які зламали свій телефон, і їм не хочеться користуватися першими двома методами, адже після відновлення телефону, він перейде в режим заводських налаштувань, а це означає, що їх злому не буде видно, все потрібно буде робити по-новому. З цієї причини, третій метод був випущений, і він оптимально підходить для всіх. Суть полягає в тому, що потрібно скористатися безкоштовною програмою, яка має назву – SemiRestore. Щоб ця програма працювала, на вашому пристрої, повинен бути встановлений важливий компонент, його назва – «OpenSSH», завантажити цей компонент доведеться в магазині додатків Cydia.

Софт SemiRestore повинен встановитися на комп’ютер людини, він видаляє всі налаштування, не видаляючи JailBreak на пристрої. Утиліта розблокування цим методом відбувається в кілька етапів:

– Скачування з офіційного сайту утиліти.
– Підключення пристрою до комп’ютера, за коштами кабелю.
– Запуск завантаженої утиліти, і розпізнавання вашого пристрою.
– Після процесу розпізнавання, необхідно вибрати кнопку, що відповідає за процес очистки всіх даних на пристрої.

В ході цього процесу, ваш пристрій може піддатися кільком перезавантаженням. Хвилюватися не варто, це нормальне явище, коли процес підійде до свого завершення, то на його екрані ви зможете помітити робочий стіл, що має початкові установки. Але, не потрібно турбуватися, адже магазин додатків Cydia нікуди не подівся. Запустивши його, і виявивши, що він працює в штатному режимі, можна буде зробити висновок, що джейлбрейк не зник, і їм можна користуватися, як і було до моменту розблокування. Тепер ви можете знову поставити новий пароль на пристрій, і якщо є можливість встановити резервну копію необхідних вам даних.

Тепер, кожна людина, що прочитала цю інструкцію від початку і до логічного завершення, прекрасно розуміє, як можна йому відновлювати iPhone. Немає необхідності думати, що виконувати ці дії важко, і в процесі криється безліч підводних каменів, насправді нічого важкого немає, ви можете легко виконати всі маніпуляції самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Рекомендується, перед початком кожної дії, робити резервне копіювання даних, це допоможе у випадку чогось, відновити iPhone до початкового вигляду. Адже, мало що може трапитися з-за виконання деяких дій.