Відразу ж варто обмовитися: браузерів для Android набагато більше, ніж п’ять, але розглянути їх усі не представляється можливим з причини їх великої кількості. І хоча кожен з існуючих браузерів для найпопулярнішою в світі мобільної операційної системи по-своєму заслуговує уваги, ми зупинимося на п’яти найбільш цікавих, включивши в цей список як відомі і заслужені браузери, так і новачків.

Отже, почнемо:

Зміст

  • 1 Dolphin Browser
  • 2 Javelin
  • 3 UC Browser
  • 4 Opera Mini
  • 5 Яндекс.Браузер

Dolphin Browser

Блискавичний браузер для мобільної системи Android з підтримкою функції блокування реклами і настроюваної панеллю. Браузер підтримує керування жестами і параметрами доступу. За допомогою жестів можна управляти і самим браузером. Є можливість синхронізувати закладки Dolphin з домашнім комп’ютером, встановивши розширення Dolphin у будь-який Windows-Браузер, такий як Chrome, Opera або Firefox. Є версія браузера і для iOS.

Скачати можна тут

Javelin

Яскравий браузер з вбудованою за замовчуванням блокування реклами. Підтримує швидку навігацію за допомогою жестів та інтелектуальні закладки, які сортуються в залежності від частоти використання. Javelin можна перемкнути в режим читання й читати цікаву статтю, розгорнуте на весь екран смартфона або планшета. Є режим анонімного перегляду веб-сторінок.

Скачати можна тут

UC Browser

Швидкий, легкий і прекрасно працює навіть на найслабкіших пристроях веб-браузер! Браузер дуже простий у використанні і користується величезною популярністю, про що свідчить і кількість користувачів – більше 500 мільйонів. UC Browser має режим «Турбо» для прискореного перегляду інтернет-сторінок, менеджер завантажень і блокувальник реклами. Є можливість переглядати і завантажувати відео прямо з браузера. Оновлена версія містить нову домашню сторінку і великий вибір шпалер для створення власного неповторного стилю. Також UC Browser оснащений функцією м’якою нічний підсвічування при читанні в темний час доби.

Скачати можна тут

Opera Mini

Легка версія популярного браузера для Android. Використовує сервіси Opera для зменшення розміру веб-сторінок для їх швидкого завантаження, завдяки чому суттєво економиться трафік і підвищується швидкість інтернет-серфінгу. Браузер має налаштування для приватного перегляду сторінок і підтримку нічного режиму з зниженою яскравістю екрана. Можна синхронізувати закладки з браузером Opera, встановленими на персональному комп’ютері. Окрема сторінка завантажень.

Скачати можна тут

Яндекс.Браузер

Широко відомий і популярний на просторах Рунета браузер російського виробника, створений на базі Google Chrome. Головною особливістю Яндекс.Браузера є так звана «розумна рядок» — при наборі в пошуковому вікні назви популярного сайту браузер автоматично переходить на цей сайт. Крім того, браузер відрізняється високою надійністю і економічністю. В останній версії з’явилася можливість відкривати нещодавно закриті навіть при відсутності з’єднання з інтернетом – дані повністю відновлюються з кешу Яндекс.Браузера.

Скачати можна тут

Що ж, ось ми і розглянули кілька інтернет браузерів для Андроїд, якими з них користуватися?! Вибирати Вам. У кожного з них є свої достоїнства і недоліки, якісь оновлюються частіше, то рідше. У будь-якому разі, сподіваюся, що моя стаття вам трохи допомогла. До швидких зустрічей.