5 кращих Дитячих телефонів

Огляд сучасних дитячих телефонів. Звичайно ж, коли дитина ще недостатньо дорослий в покупці дорогого, так і повноцінного смартфона сенсу ніякого немає, дитина просто не буде використовувати його в потрібних цілях. Спеціально для таких випадків з’явилася дитячі телефони. Це змінена, значна спрощена модель сучасного гаджета, але з цікавим, веселим, дитячим дизайном, який сподобається будь-якому малюкові.
5 кращих Дитячих телефонів
Смартфон дитині навряд чи знадобиться до 6-7 років, фактично до походу його в школу. Якщо для дитини його гаджет буде досить привабливою іграшкою, то для дорослої людини – це засіб зв’язку.
Дитячі моделі телефонів стали досить поширеними. Серед всіх моделей Ви дізнаєтеся про основні, популярних.

1. Дитячий телефон «Жучок»

Вага та розміри телефону порівнянні: 56 грам і 82х44х16 мм. Надані габарити гаджети дозволять дитині повністю обхопити пристрій ручкою. Акумулятор, для такого гаджета, досить ємний – 650 маг, що дозволяє не заряджати пристрій за кілька днів.
У ньому ми знайдемо роз’єм для SD-карт, два слота під SIM-карти, а також в комплект увійде mini-USB кабель, який можна використовувати для зарядки телефону, так і для підключення його до комп’ютера.

5 кращих Дитячих телефонів

Дитячий телефон «Жучок» володіє модифікованим аналогом Жучка «Маячок». Ця модифікація надає можливість батькам бачити місцезнаходження свого малюка за допомогою GPS-навігації.

На Жуковому є кілька основних кнопок – чотири цифри від 1 до 4, які дають можливість швидко набрати записаний під певною цифрою номер, кнопки «Підняти трубку», «Відхилити дзвінок», а також тривожна кнопка допомоги «SOS» – вона набирає номер поліції, і кнопки «вниз» і «вгору».
І звичайно ж, спеціально для дітей, на такому телефоні можна буде пограти в прості ігри.

Комплектуючі «Жучка»:
– Телефон;
– Батарея на 650 мАч;
– Шнурок, для того, щоб носити телефон на шиї;
– Маленька викрутка для відкривання задньої кришки;
– Зарядний/USB шнур і блок живлення.

Перше включення телефону супроводжується налаштуванням параметрів. Батьки повинні налаштувати всі параметри – номери телефонів на певних клавішах, номер екстреного виклику, навігацію та інші необхідні опції. Після установки і перевірки налаштувань телефон можна вручити дитині.
Ціна: «Маячок» – 3000 – 3500 рублів; «Жучок» – 2200 – 2700 рублів.

5 кращих Дитячих телефонів
2. Дитячий телефон «C1» від Мегафону

Ємність акумулятора у дитячого С1 телефону від Мегафона трохи менше попереднього – 600 мАч, що дає можливість використовувати його в режимі очікування до двохсот годин. Вага 60 грам, а розміри 83х49х15 міліметрів, корпус з пластмаси. Всередині телефону є безліч популярних функцій для батьків, серед них:
– вимикання телефону за розкладом;
– SMS-сповіщення батьків про зміни «Сімки»;
– Встановлення обмеження часу виклику;
– Кнопка швидкого набору екстреного виклику;
– Обмеження дзвінки на обрані номери і так далі.
Якщо говорити про недоліки – це 1,2-дюймовий екран.

Ціна: 1500 – 1700 рублів.

5 кращих Дитячих телефонів
3. Дитячий телефон «Babyphone»

Значно спрощений дитячий телефон. Його розміри нічим не відрізняються від інших телефонів такого ж класу – 83х44х15 мм. В комплекті з «Бебифоном»:
– Ремінець;
– Маленька викрутка;
– Зарядний пристрій.

На офіційному сайту Бэбифона є невелика історія його створення. Все почалося з того, що жінка вирішив придбати своїй дитині телефон, але її збентежило те, що навіть у простому дитячому телефоні є безліч абсолютно непотрібних функцій.

Мати зайнялася розробкою власного телефону, і включила в нього наступні функції:

– Можливість швидкої викликати номер, який «прихований» під цифрами від 1 до 4;
– Можливість відправки SMS;
– Будильник і секундомір;
– Можливість обмежити вхідні дзвінки від незаписаних в контактах абонентів;

Існує батьківський режим телефону:
– Настройка дати, часу, мови, рінгтона та іншого.
– Режим «На уроці».

Існує кілька моделей телефону – для хлопчика (в синьому кольорі) і дівчата (в рожевому кольорі). Але існує ще дві моделі жовтого і зеленого кольору для обох статей.

Ціна: 3400 рублів.

5 кращих Дитячих телефонів
4. Дитячий телефон «Baby Bear»

Сама низковозростная модель. На телефоні всього 5 основних кнопок – 4 з яких для швидкого набору номера. Номери записуються під певні цифри при першому включенні телефону за допомогою команд.

Передня панель телефону – це ведмедик синього і оранжевого цвта. Внизу показані індикатори рівня сигналу телефону і його батареї.
Номери задаються за допомогою SMS-команд, набір таких команд вказаний в інструкції, яка надається в комплекті з телефоном.
Такий спосіб установки досить складний і незручний. Але з переваг – GPS-навігація.

Ціна: 2200 рублів

5. Дитячий телефон «Герої ” смішариків» Нюша, Крош і інші.

Наданий телефон представляє одного з героїв «Смішариків». Мобільний телефон виглядає як звичайна пудрениця, і краще всього підійде саме дівчаткам.

Телефон навіть має можливість знімати відео і фотографувати. Але камера, звичайно ж, досить маленького дозволу. Є можливість підключитися до радіо, а також вийти в інтернет. Стандартне розташування кнопок, схоже з звичайним телефоном.
Ось телефон-косметичка «Крош».
5 кращих Дитячих телефонів
А це дитячий телефон «Нюша».
5 кращих Дитячих телефонів

Ціна: 3000 рублів