84950111030 що за телефон

На сьогоднішній день мобільний зв’язок та Інтернет досягли небувалих висот розвитку. У зв’язку з цим, шахраїв всіх мастей відкриваються небачені раніше можливості. Останнім часом почастішали різні телефонні афери. Для цього використовуються будь-які схеми і лазівки в законодавстві для досягнення злочинних цілей. Існує велика кількість спеціальних номерів, які переробляють вхідні дзвінки в живі гроші. Досить лише зробити дзвінок за певним номером, і ви втрачаєте частини коштів на балансі. Користувачі в мережі часто запитують, що це за телефон 84950111030. У цій статті ми відповімо на це питання.

84950111030 що за телефон

З яких причин дзвонять з 84950111030

Всі абоненти, які піднімали телефон на вхідний дзвінок з незнайомого номера 84950111030, чули з трубки про те, що ви є переможцем у розіграші. Призи у багатьох випадках різні, це могли бути квитки на концерти музичних виконавців, які повинні були проходити найближчим часом. Відвертих «розводів» абонентів та інших фінансових махінацій з боку цього номера зафіксовано не було. Але подібний спам все ж багатьом заважав. Наполегливі дзвінки могли тривати деякий час протягом дня, пропущені виклики доходили до десятка разів в день.

84950111030 що за телефонДзвінки, що приносять гроші

Найцікавіше в цих дзвінках те, що тим абонентам, яким дзвонили з телефону 84950111030 і повідомляли про перемогу в розіграші, кур’єр дійсно доставляв різні призи абсолютно безкоштовно. Це підтверджувалося багаторазово тими, хто отримував дані призи. Найчастіше виграшем виступали квитки на різні концерти. Ці концерти не користуються великою популярністю, де квитки залишаються не розпроданими. Тим більше місця практично завжди за «призовим квитками» були стоячі. І, як вже стає зрозуміло, що на таких заходах не зустріти популярних зірок.

З одного боку, не зрозуміло, який сенс доставляти кур’єром безкоштовні квитки. На це питання є відповідь: для надання платних послуг на самому заході. Адже вони супроводжуються розпродажем гарячих напоїв, оплатою спеціальних столиків і т. д. Як покрити витрати, витрачені на вас, організатори знайдуть спосіб. Ні вкрай позитивні, ні негативні відгуки знайти на форумах про подібних заходах не можна. За описом цієї пропозиції кожен може сам вирішити, як ставиться до таких «призів».

Читайте також: Що за телефони 84951390705, 84955393277,74932593692.

Як мій номер телефону потрапляє в базу до таких організаціям

Самими простими джерелами інформації на сьогодні є соціальні мережі. Щоб дізнатися про вашому місці роботи, про ваших політичних поглядах, про віросповідання, сімейний стан і навіть в деяких випадках про серійному номері ваших документів – потрібно просто відкрити особисту сторінку у Вконтакте або в Однокласниках. Якщо якусь організацію зацікавила ваша персона в якості потенційних клієнтів, вони використовують спеціальне програмне забезпечення, яке збирає всі дані у відкритих сторінках соцмереж. Після того, як спеціальний робот потрапляє на вашу сторінку, він записує ваш телефон і зберігає його в спеціальну базу. У майбутньому він може бути взятий для здійснення дзвінка з таких номерів як, наприклад, 84950111030, і ви не будете знати, що це за номер.

Реєструючись в соціальних мережах, на різних дошках оголошень, у поштових клієнтів ви власноруч надаєте особисту інформацію всім, хто нею зацікавиться. Навіть завантажуючи нешкідливі програми, подібно онлайн-картами, ви, нічого не підозрюючи, погоджуєтеся на визначення вашого місця розташування. А цю інформацію пошукові системи використовують для визначення актуальних рекламних пропозицій для вашого регіону.

Що робити, щоб не потрапити в базу даних для викликів з 84950111030

Якщо ви не бажаєте стати черговою жертвою телефонних шахраїв чи спаму з номера 84950111030, необхідно дотримуватися деяких заходів обережності при реєстрації на різних Інтернет-ресурсах. В першу чергу видаліть всі непотрібні сторінки соціальних мереж. Деякі люди часто реєструють кілька акаунтів, залишають їх без уваги, хоча на них можуть фігурувати особисті дані. Такі сторінки не потрібно залишати без уваги. Якщо ви не використовуєте які-небудь сервіси (наприклад, ви вже не використовуєте Однокласники), їх також видаліть. Всю особисту інформацію від сторонніх осіб необхідно заховати. Це можна легко зробити в налаштуваннях безпеки облікового запису.

84950111030 що за телефонНастроювання особистих даних Вконтакте

Якщо вас все-таки дістають дзвінками з 84950111030 і ви не знаєте, що це за невідомий номер, то швидше за все вам будуть запропоновані послуги або товари, які вас мало цікавлять. Якщо дзвонять наполегливо по декілька разів в день, ви можете занести цей номер у чорний список. Для цього можна скористатися як налаштуваннями вашого пристрою, так і сторонніми додатками. Ці програми ви можете завантажити в спеціальних магазинах. Коли номер в чорному списку, всі дзвінки з незнайомого номера 84950111030, а також СМС-повідомлення будуть заблоковані.