84955393276 що за телефон і хто дзвонив

Немає нічого гірше спаму у вигляді дзвінків на мобільний. Сьогодні цей вид реклами має навіть свою назву – агресивний маркетинг. Вам телефонують представники будь-якої організації і пропонують свої товари і послуги. Їх головним завданням є збут послуг будь-якою ціною. Сьогодні через телефонні дзвінки продають електроніку (88002502525), автомобілі і навіть нерухомість. Одним із таких номерів є 84955393276. Що це за телефон, і хто міг вам дзвонити – ми розглянемо далі в цій статті.

84955393276 що за телефон і хто дзвонивВхідний дзвінок номери 84955393276

Зміст статті:

  • Що це за номер телефону 84955393276
  • Чи законні подібні дзвінки від невідомих номерів
  • Що робити, якщо телефонують з 84955393276
  • Звідки у провайдера може бути ваш номер?

Що це за номер телефону 84955393276

Абоненти часто скаржаться, що їх телефон дзвонить номер 84955393276 і що це за телефон не зрозуміло. Якщо трубку не брати, то в кінці дня можна виявити до 5-8 пропущених викликів. Природною реакцією на це явище буде роздратування. В першу чергу людина почне пошук власника номера в Інтернеті. Але на жаль, інформації дуже мало. Цей номер зареєстрований в Ростелекоме. Регіон – Москва і Московська область. Ті, хто відповідав на дзвінки можуть сказати, що пропонували підключення Інтернету на вигідних умовах. Московський провайдер веде себе безцеремонно.

84955393276 що за телефон і хто дзвонивКомпанія Ростелеком
Були зафіксовані випадки, коли абонент відмовлявся від послуг, уточнюючи, що вже має підключення. Через деякий час був перерізаний оптоволоконний кабель, по якому надавалися послуги Інтернету. А також інші проблеми з мережею і мережевим обладнанням. Сподіваюся ви зрозуміли, що це за номер і хто вам телефонує з 84955393276.

Також можуть дзвонити з 88005551534 і 88007557536.

Чи законні подібні дзвінки від невідомих номерів

Щоб зрозуміти, чи законні подібні дзвінки, потрібно звернути увагу на те, що йдеться в законі РФ «ПРО рекламу». В першому ж пункті закону написано, що реклама будь-якого роду по телефонного, факсимільного, електронного зв’язку може бути запропонована тільки при наявності згоди самого абонента на отримання цієї реклами. Якщо абонент або користувач звернутися до рекламодавця з проханням припинити надання реклами в його адресу, то рекламодавець повинен негайно відхилити всі дії та акції, спрямовані на увагу абонента.

У деяких випадках абонент може бути зобов’язаний прослуховувати музику, переглядати рекламу, якщо вона була передбачена при складанні договору про використання послуг мобільного (або інший) зв’язку. Будьте уважні при складанні договорів на різні послуги. Сьогодні вони діють також, як діють популярні програми, при встановленні їх на свій комп’ютер.

Наприклад, популярний торрент-клієнт Media Get при установці містить пункти, в яких користувач може встановити разом з програмою інші сервіси (Яндекс.Браузер та ін). Щоб відмовитися від встановлення додаткових програм і встановити тільки торрент-клієнт, необхідно зняти галочку в чекбоксі певного пункту.

Що робити, якщо телефонують з 84955393276

Коли телефонують з 84955393276, одним із правильних дій буде спокійно пояснити людині на іншому кінці, що ви вже маєте Інтернет і в послугах і нових вигідних пропозиціях не потребуєте. Швидше за все від вас відстануть і дзвонити більше не будуть. Але часто дзвінки можуть продовжуватися і далі, ігноруючи вашу заяву.

У цьому випадку ви можете скористатися спеціальними програмами для блокування номера телефону на своєму пристрої. Деякі мобільні оператори теж надають послуги з блокування певного номера телефону. Наприклад, російський мобільний оператор МТС має спеціальну послугу «Заборона виклику». Для ознайомлення з послугою зайдіть на офіційний сайт оператора.

Більшість моделей мобільних телефонів мають спеціальні функції, які дають можливість заблокувати номер і СМС-повідомлення. Дуже просто заблокувати номер 84955393276 можна тим, хто має пристрій під управлінням ОС Android. Для цього відкрийте настройки телефону, потім виберіть «Установки дзвінків», після чого натисніть «Блокування дзвінків» і виберіть або введіть номер.

84955393276 що за телефон і хто дзвонивЧорний список в мобільному телефоні

Є ще один спосіб заблокувати вхідні дзвінки з будь-якого номера – це Google Voice. Для блокування номера вам потрібно буде зареєструватись у спеціальному реєстрі «Не дзвонити!». Введіть свій номер телефону та адресу електронної пошти, на яку ви отримаєте лист з вказівками завершення реєстрації. Дуже зручний сервіс, він буде зберігати всі ваші контакти і заборони на вхідні виклики в одному місці.

Звідки у провайдера може бути ваш номер?

Подібні організації можуть брати вашу особисту інформацію без будь-яких порушень закону. Для цього достатньо відкрити свою сторінку в соціальних мережах. Адже сьогодні практично кожна людина зареєстрований в різних Інтернет-проектах. І більшість з них викладають більшу частину своїх даних в анкетах навіть не підозрюючи про те, що вона може бути використана проти них.

Якщо ви не хочете знаходиться в багатьох базах рекламників, закрийте доступ до всіх сторінок соціальних мереж, у яких міститься ваша особиста інформація. І перестаните отримувати дзвінки на свій телефон з різними, не відповідними пропозиціями, акціями, послугами, в тому числі від інформаційних служб оператора. І з телефону 84955396276 вам більше дзвонити не будуть.