977 який оператор і регіон, місто

Нам надійшов дзвінок з незнайомого номера, на тому кінці дроту нічого не сказали, а ми сидимо, і раптом стало цікаво – а хто дзвонив і звідки? Що за оператор? Скільки грошей з мене знімуть, якщо я передзвоню і поцікавлюся, навіщо хотіли мене почути? Де перебуває людина, яку я, можливо, давно шукаю? Отже, якщо ви хочете дізнатися, хто подзвонив з номера, який починається на 977, який оператор і регіон, місто місцезнаходження абонента, то читайте далі. Я розповім все цікаве про номери з кодом 977 і про те, як своїми силами за допомогою онлайн-сервісів встановити, хто і звідки зателефонував.

977 який оператор і регіон, містоВизначаємо , хто нам телефонував

Зміст статті:

 • Якого оператора і регіону (міста) належать номери з кодом 977
 • Як користуватися сервісами для самостійного визначення оператора та регіону
  • KODY.SU – як визначити оператора 8977
  • 8sot.su – уточнюємо інформацію за номером телефону
  • Як за допомогою RegionOperator.ru можна дізнатися оператора, регіон і місто 977
 • Як зробити зворотний дзвінок на номер 977

Якого оператора і регіону (міста) належать номери з кодом 977

Операторів, яким належать номери з (DEF-кодом, префіксом) 977, четверо: це Лайкамобайл, TELE2, Интернод і МОТИВ. Перші три з перерахованих – оператори Москви і Московської області. МОТИВ працює у чотирьох російських регіонах:

 • Ханти-Мансійський АО;
 • Свердловська область;
 • Курганська область;
 • Ямало-Ненецький АТ.

Як бачимо, оператори, кодом яких є цифри 977, можуть працювати в будь-якому з шести російських регіонів.

977 який оператор і регіон, містоВиділено червоним кольором — регіони, де працюють оператори з номерами на 977

У таблиці нижче ми бачимо, які саме номери належать перерахованим вище операторам.

977 який оператор і регіон, містоНомери на 977, що належать чотирьом операторам

Важливо! Будь-який з цих номерів може бути відданий іншому оператору. Тому для того, щоб точно встановити оператора, вводимо номер, з якого надійшов дзвінок, в полі на спеціальному сайті, наприклад, KODY.SU.

Цікаво також знати: 8922 який оператор і регіон.

Як користуватися сервісами для самостійного визначення оператора та регіону

Для того, щоб самостійно встановити оператора або місце, де знаходиться абонент, який звернувся з номера, який починається з 977, ми можемо використовувати такі сервіси, як: вищезгаданий KODY.SU, 8sot.su, RegionOperator.ru та інші. Розберемо детальніше, як ними користуватися. Функціонал у всіх сервісів один – вводимо в спеціальне поле номер телефону і активуємо кнопку пошуку. Різне тільки оформлення і іноді інформація.

KODY.SU – як визначити оператора 8977

Спочатку розберемо сервіс KODY.SU. Вводимо номер, наприклад 9772301210, і натискаємо “Визначити”. Перед нами з’являються всі відомості про номер 977 – оператор МОТИВ, регіон – Ханти-Мансійський АО, діапазон номерів, які виділені для підключення в ХМАО, і навіть час у регіоні.

977 який оператор і регіон, містоВизначення оператора, регіону, країни за номером телефону на сайті KODY.SU

8sot.su – уточнюємо інформацію за номером телефону

Переходимо на сайт 8sot.su. Натискаємо лівою кнопкою миші в рядку “Пошук за номером”, вводимо номер (візьмемо для прикладу той же 9772301210) і натискаємо на значок пошуку праворуч від даних. Що ми бачимо? Номера немає 977 в базі і, ймовірно, він взагалі не існує. Мабуть, немає свіжої інформації у власників сайту, раз оператора МОТИВ сервіс не знаходить, а бачить тільки московський TELE2 (перевірено на номері 9773520456). Важливо! Номер вводимо в міжнародному форматі, починаючи з 7 – знак “+” вже стоїть.

977 який оператор і регіон, містоВидача інформації за введеним номером на сайті 8sot.su

Бачимо:

 • назва оператора TELE2;
 • регіон – Москва і Московська область;
 • час в регіоні.

І ще повідомлення про те, що незабаром розробники додадуть функцію, щоб сайт міг виявляти перенесені іншому оператору номери.

Читайте також: 6996 що це за номер і як відключити.

Як за допомогою RegionOperator.ru можна дізнатися оператора, регіон і місто 977

Зараз дізнаємося, чи знайомий сервіс з визначення номерів RegionOperator.ru з оператором МОТИВ. Вводимо в рядку “Пошук за номером телефону” 9772301210. Даний сервіс встановив, що номер належить ТОВ “Єкатеринбург-2000” і Ханти-Мансійському автономному округу (показаний на карті червоним кольором).

Для інтересу вкажемо наш домашній регіон. У правому верхньому куті бачимо пропозицію про його виборі, вказуємо, наприклад, Саратовську область, і перезавантажуємо сторінку. Тепер на карті (масштаб потрібно зменшити) видно обидва регіону – наш домашній і той, звідки нам подзвонили з номера 977 230 1210. Також з’явилося повідомлення про те, що номер НЕ належить нашому регіону. Особливість сервісу – пропозиція встановити додаток “Регіон Оператор: хто дзвонить?” з Google Play.

977 який оператор і регіон, містоRegionOperator.ru зібрав відомості про регіон і оператора цікавить нас номери

Також можна скористатися іншими сервісами:

 • kodtelefona.ru – крім функціоналу сайту, пропонує програми на Android і iOS;
 • defcodes.ru – показує на карті регіон знаходження номера;
 • operator-region.ru і багато інших.

Як зробити зворотний дзвінок на номер 977

Якщо ж нам необхідно зателефонувати на номер з кодом 977, то потрібно знати, як у різних ситуаціях його правильно набирати:

 • при дзвінку зі стаціонарного або мобільного телефону – перед номером потрібно поставити +7 або 8 (+79772301210/ 89772301210);
 • при наборі з офісів спочатку потрібно з’єднатися з міською лінією – набрати 0 або 9 (або іншу цифру, якщо ці дві не підходять), потім, коли з’явиться довгий гудок, набрати номер у звичайному форматі: 0–гудок–8–гудок–977 230 12 10;
 • при дзвінку з-за кордону потрібно вийти на міжнародну лінію – уточнюємо в тій країні, де знаходимося, як виходять її жителі (через 0011, 011 або 00), і набираємо номер у форматі “міжнародний код (0011, 011 або 00)-7-977-2301210”.

Я думаю, що ми розібралися з номером, що починаються на 977, і навчилися самостійно визначати оператора і регіон.