Нещодавно в Нью-Йорку пройшла конференція Acer, присвячена ноутбуків, планшетів, і інших девайсів. Крім представлених новинок планшета Acer Switch 10 і 11, ноутбука Acer Aspire R 11 і інших моделей, Acer продемонструвала новий, незвичайний прототип abTouchPhone, який виконаний у вигляді звичайного стаціонарного телефону, але в нього вбудований планшет, має вбудований Android.


Головним завданням даної розробки є те, що в офісний телефон внести функції смартфона. Стаціонарний телефон-планшет має сенсорний ввід, список контактів, при натисканні яких можна здійснити виклик абонента або відправити повідомлення.

З переваг даної моделі телефону над смартфоном можна виділити великий динамік, який використовується для гучного зв’язку або відтворення музики. Так само в телефоні вбудована камера, за допомогою якої можна фотографувати, знімати відео і робити відео-дзвінки.


На даний момент невідомо, що буде далі з таким, вельми цікавим прототипом, чи вийде він на ринок або так і залишиться невиконаною мрією деяких офісних працівників.