Agar.io — онлайн грати можуть усі

Без сумнівів сучасний світ гральної індустрії подарував чимало онлайн проектів, які справді заслужили на те, щоб про них заговорили, але слід зазначити, що так звані інді-ігри — Agar.io наприклад, теж не відстають від своїх професійних колег і напевно мають, чим порадувати свого гравця. Чому? — все дуже просто, інді-ігри це відмінна можливість вбити трохи часу не замислюючись особливо над сюжетом або геймплеєм.

Agar.io — онлайн грати можуть усі

Незважаючи на свій зовсім юний вік, онлайн гра Agario швидко набула популярності (в основному завдяки соціальним мережам). Ваш головний герой-це всього лише невелика бактерія, яку і потрібно розвивати, поглинаючи інші (вони обов’язково повинні бути менше за Вас). Слід також зазначити, що Agar.io, це в першу чергу гра з мультиплеер, тому всі інші бактерії, які будуть Вам зустрічатися, є ніким іншим як іншими гравцями (як грати з одним описано за посиланням). Ваша мета досягти вершини харчового ланцюжка (і відповідно зайняти першу позицію в топ 10) або ж просто грати в Агарио собі в задоволення, розвиваючи свою бактерію, поки є вільний час.

Де можна грати в Agario онлайн

Оскільки Agario є саме онлайн грою, то і грати її можна відповідно і через свій браузер. При цьому необхідно відзначити, що головна особливість гри саме в її простоті, тому Вам навіть не доведеться чекати жодних завантажень, відразу в бій, якщо можна так сказати. Agar.io є повністю безкоштовним проектом і насолодитися ним можна просто перейшовши за посиланням http://agar.io/ (реєструватися не потрібно).

Цікаве про гру

Незважаючи на той факт, що на її створення пішло всього два дні, проект вийшов цілком захоплюючим. Перше, що треба знати, так це те, що в грі Агарио використовується тільки дві кнопки, Пробіл — розділити свою масу на дві частини і одну з них різко викинути вперед, і W, що дозволяє викинути лише невелику її частину вперед. Пам’ятайте, що зловити іншого гравця може виявитися вкрай складним заняттям, тому хитрувати все ж доведеться і ці функції допоможуть Вам (управління відбувається за рахунок миші).

Крім цього Agario містить також не дуже то і приховування секрети, які полягають у зовнішньому вигляді вашої бактерії (а точніше зображення на шару, грає її роль). Для активації цих скінів досить просто ввести відповідний їм нік (в грі може два і більш гравця з одним ніком). Так, наприклад «russia» — активує скін у вигляді Російського прапора, а щоб отримати зображення популярного у вигляді інтернет мема пса, достатньо ввести нік «Dogs».

Як би там ні було, але в грі все ж можна битися, що теж виглядає досить цікаво і екстравагантно. Коли на Вас суне ВОНО!! Бактерія, яка може навіть поміщатися в екран, досить просто знайти рятівну зелений, шпичаста куля, випросивши в який (натиснувши W) вона випустить на ворога якусь частину себе і той, відразу ж розділитися навпіл, і відповідно шанс, що Ви переможете в цій сутичці вище (якщо звичайно Ви таким чином станете більше ворога).

Поради на гру

Не намагайтеся особливо наздогнати свою жертву в Agario, оскільки ті бактерії, які більше, вони повільніше і відповідно жертва від вас, швидше за все, піде (а ви ризикуєте нарвати на ворога більше вас). Використовуйте пробіл для того, щоб розділитися, що ви не тільки зможете викинути частину себе вперед, але і збільшити свою швидкість (так як станете менше). Використовуйте цей прийом також і вчасно втечі (але лише в крайньому випадку, оскільки це вас на деякий час сильно послабить і до того ж, складно передбачити, не чекає вас далі по дорозі іншій, більш сильний ворог).