Добрий день. У мене сьогодні дві новини: одна хороша, друга, як водиться, не дуже. Почну з другої.

Починаючи з понеділка (15.09.14 р), я помітив що відвідуваність сайту значно впала, приблизно на тисячу унікальних відвідувачів в день. Я в принципі відразу почав здогадуватись, що сталося, а відкривши Яндекс.Метрику і переглянувши звіт по пошуковим системам я вже знав точно. Яндекс наклав на мене фільтр АГС, про нього ви можете прочитати на сторінці вікіпедії. Суть його проста, це автомаческий фільтр, який повинен визначати сайти з марним контентом, які не може надавати корисну інформацію і виводити його з пошукової видачі по тим чи іншим питанням. Як він точно працює, знає тільки сам Яндекс. Написавши в тех. підтримку Яндекса з питанням про те, що ж насправді сталося, я отримав таку відповідь:

Так що, на думку Яндекса, всі ті інструкції, які я написав за півтора, не варті і гроша:) В теж час позиції сайту в пошуковій системі Google з кожним днем поліпшуються. Тому я в черговий раз переконався в прислів’ї, яку прочитав на одному форумі: «Хочеш що-небудь знайти корисне, використовуй Google, якщо хочеш що-небудь купити — Яндекс». Так як Яндекс з моменту створення сайту зневажливо ставився до Skesov.ru я в принципі ніколи на нього не дивився, місяці три-чотири тому все змінилося і яндекс став приносити якийсь трафік в районі 1000-1200 унікальних відвідувачів і я вже подумав, що він одумався, але схоже що ні:) Так що друзі, якщо хочете знайти корисний матеріал — використовуйте Google.

Тепер же хороша новина:) Я продовжую активно продумувати план дій, здійсненні відразу двох покупок в наступному році, а точніше квартиру в іпотеку і мотоцикла (докладніше moto.skesov.ru) та з понеділка починаю ходити в автошколу для навчання по категорії А. У зв’язку з чим, нові статті будуть виходити рідше, швидше за все тільки по вихідним. Прошу пробачити і зрозуміти мене тих, хто підписаний на оновлення сайту:) Так само, в черговий раз, попрошу Вас порекомендувати мені, які статті вам будуть цікаві. Про яких мені варто написати?

На цьому в принципі все.

Дякую за увагу!