З появою бездротових технологій процес обміну даними між електронними пристроями в рази спростився. Сьогодні швидкісний Wifi з’єднання править балом комфорту і всі можливостей. Однак незважаючи на простоту використання останнього, все ж не багато знайдеться софта, за допомогою якого можна швидко, буквально в один клік, передати дані будь-якого формату та обсягу зі смартфона на комп’ютер або ж з ноутбука на планшет. Отже, давайте розглянемо ряд питань: Anysend — що це за програма, де її знайти і як з нею працювати? Готові? Тоді вперед, до нового почуттю бездротовий незалежності!

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Завантажити та встановити: крок перший
  • 2 Кілька слів про процес взаємодії з програмою
  • 3 На завершення

Завантажити та встановити: крок перший

  • Отже, за допомогою даної посиланням (http://www.getanysend.com/) пройдіть на сторінку завантаження програми Anysend.
  • Оберіть версію програми, в залежності від типу використовуваного пристрою.

  • Зауважте, на смартфон і ПК, наприклад, потрібно встановлювати окремо представлене.
  • До речі, після того, як ви завантажите собі на комп’ютер Anysend зверніть увагу на розмір інсталяційного файлу.

 

В іншому все досить тривіально… Запускаємо базове ПЗ на комп’ютері і клієнтське додаток на телефоні, і насолоджуємося комфортом перекидання файлів з одного девайса на інший.

Декілька слів про процес взаємодії з програмою

 

Отже, припустимо вам вдалося скачати і встановити описуваний софт на два незалежних електронних пристрої.

Процес перекидання якого-небудь файлу здійснюється всього одним кліком. Однак спочатку файловий документ (фото, музика або інший мультимедійний контент) необхідно скопіювати в буфер обміну (CTRL+C), а потім, в системному треї, вибрати смартфон в якості одержувача.

На завершення

Безумовно, в деяких випадках без використання хмарних технологій просто не обійтися. Як, втім, не можна скидати з рахунків і важливість існування (застосування) різних видів накопичувачів знімного типу, будь то SD карта пам’яті або ж звичайна флешка. Але в нашому випадку ми розглянули спосіб, який дозволяє дійсно, що називається, до неможливості полегшити процес передачі файлів з ПК на смартфон. А тому чому б не взяти на озброєння такий комфортний метод пересилання інформації.

На цьому все, швидких результатів вам, шановні читачі і тільки позитивних емоцій!