Appcrash що це за проблема

Помилка Appcrash часто перевіряє на міцність наші нерви. В гіршому випадку може доставити масу клопоту і неприємностей вашому PC. Далі докладно, що це за проблема Appcrash.

Appcrash що це за проблема

Але, знаючи все про проблему Appcrash, ви без праці зможете вирішити її самостійно, без будь-яких витрат грошей або часу.

Давайте розберемося в ній докладніше.

Помилка Appcrash — це помилка в роботі якого додатка. Але помилок у додатках може бути безліч. Панацею потрібно підбирати під якийсь конкретний недуга.

Найчастіше Appcrash зустрічається в іграх, так як сучасні комп’ютерні ігри дуже вимогливі до ресурсів вашої системи.

І ось причини появи цієї помилки іноді криються в проблемі з залізом, але і нерідко — біда з софтом.

Далі я вам поясню найпоширеніші причини виникнення Appcrash помилки і способи боротьби з нею.

Виправлення помилки в комп’ютерних іграх

Багато геймери переймаються проблемою помилки Appcrash. Нескінченні пошуки на форумах і на просторах інтернету не закінчуються нічим. Для усунення проблеми нам потрібно з’ясувати, що стало причиною появи помилки Appcrash. Ось деякі можливі варіанти:

  • Проблеми з «залізом»;
  • Проблеми з самою грою.

Appcrash що це за проблема

Розглянемо детальніше кожен варіант.

Конфлікт або неправильна робота «заліза»

Якщо ви не так давно змінювали конфігурацію системи, то, може, проблема в цьому. Нерідко зустрічається рішення оновлення драйверів. Але не тільки на відео, як багато хто думає, а всіх. Хоча драйвера на відео — це основний проблемний вузол при запуску і роботі ігор.

При установці нових драйверів не забудьте видалити старі версії. Часто буває конфлікт між обладнанням. В інтернеті ви можете знайти безліч програм з видалення драйверів. Але неважко скористатися стандартним «Установка і видалення програм Windows. Однак пам’ятайте — стандартний інсталятор дозволяє знайти не всі драйвера, наявні в системі.

Перед установкою гри не забудьте ознайомитися з вимогами. Можливо, ваш комп’ютер просто несумісний з ними і застарів.

Appcrash що це за проблема

Можливо, помилка криється в самому софті

Як ми знаємо, для запуску гри необхідна величезна безліч додаткових програм і компонентів. Як таких проблем з ними немає. Потрібно тільки зайти і скачати їх з інтернету. Важливо тільки завантажити останню, саму нову версію програми.

Перевірте і доступ до папки з грою. Багато гри не розуміють кирилицю. Якщо назви таких папок є, замініть їх на англійські. Так проблема Appcrash зникла особисто у мене.

Рішення проблеми на Windows 7

Найчастіше причиною служить мало кому відома DEP. Вона призначена для виявлення і усунення атак на вашу систему від шкідливих програм. Але іноді може помилково визначити гру як один із видів шкідливого програмного забезпечення.

Відключити її досить просто:

Заходимо в Панель управління — Система — Додатково — Швидкодія — Параметри — Запобігання виконання даних. У вікні, що відкрилося, вибираємо ” відключити DEP або ж додати наш додаток до виключення.

Якщо нічого з перерахованого вище не допомагає в усуненні проблеми Appcrash — повністю відновлює систему Windows на вашому PC.