AppData можна видалити цю папку в Windows 7 8 10?

Папка з назвою AppData – це системна директорія, де розташована різна інформація про встановлені програми (збереження ігор, журнали історії, налаштування та інше).

Знаходиться ця татко на диску C:. У папці Users необхідно вибрати папку поточного користувача і саме там розташовується директорія з назвою AppData або Application Data. Назва може бути або одне, або інше – це залежить від версії встановленої ОС.AppData можна видалити цю папку в Windows 7 8 10?

Перш ніж знайти цю папочку потрібно зробити так, щоб на пристрої відобразити приховані татуся. Робиться це наступним чином:

 • Для початку потрібно перейти в панель управління. Це можна зробити через меню «Пуск».
 • Далі, слід перейти до підрозділу «Оформлення та персоналізація».
 • Там можна знайти посилання на показ прихованих файлів і папок.
 • У вікні на вкладочке «Вид» встановлюємо позначку поряд з рядком «Показати срытые файли і папки». Може з’явитися повідомлення про те, що це дія небезпечно, але його можна проігнорувати, натиснувши кнопку «Так».
 • Натискаємо кнопку «ОК».

Тепер можна приступати до роботи з папкою AppData. Багатьох користувачів хвилює питання з приводу директорії Appdata: «Можна чи видалити її?». Питання слушне, адже якщо комп’ютер використовується досить давно, то дані у цій папці починають займати значне місце на диску. Потрапити в папку APPDATA можна так: «Win+R» і вводимо %APPDATA%, після чого потрапляє в потрібну папку під вашим профілем.AppData можна видалити цю папку в Windows 7 8 10?

Видалити її, безумовно, можна. На роботу системи в цілому дана дія ніяк не вплине, але це вкрай негативно позначиться на всіх програмах. Буде втрачено весь прогрес в іграх, а також налаштування і історія інших встановлених додатків. Тому видаляти її чи ні – це кожен користувач вирішує сам.AppData можна видалити цю папку в Windows 7 8 10?

Взагалі, знищення AppData – це не дуже раціональний крок.

Та й неможливо повністю видалити цю папку, так як деякі запущені в роботу додатка дані, які зберігаються в ній, будуть заважати видалення. Тому інформація знищиться лише частково.Поділися з друзями:

Можна спробувати перенести AppData на інший диск, щоб на системному диску звільнилося місце.

 • Для цього створюємо на диску D аналогічну папку з такою ж назвою та всі підтеки, які в ній вкладено (Local, Roaming і так далі), а після цього копіюємо файли окремо в кожну подпапочку.
 • Якщо копіювання будь-яких файлів не вдається, значить, це інформація якого додатка, яке в даний момент запущено в роботу. Пропускаємо ті файли, які не хочуть копіюватися.
 • Відкриваємо редактор реєстру. Для цього у вікні «Виконати» прописуємо директиву regedit.
 • У вікні реєстру переходимо в папку HKEY_CURRENT_USER, потім, в папку Software, після цього в папку Microsoft, там розшукуємо і відкриваємо папку Windows, далі папку CurrentVersion, після чого заходимо в папку Explorer, а там відшукуємо папку Shell Folders
 • У вмісті знайденої папки відшукуємо всі рядки, де в адресі є AppData. І міняємо початковий адресу З:/Users… D:/AppData…
 • Після даної процедури перезавантажуємо пристрій.
 • Видаляємо папку AppData на системному диску і очистити корзину.