Apple приступила до розробки додатків для Android » Корисні комп’ютерні поради

Apple приступила до розробки додатків для Android » Корисні компютерні поради
Apple приступила до розробки додатків для Android. Це дивно, так як раніше вони не хотіли робити щось для конкурентів. Хоча Google і Microsoft навпаки вже давненько випускають програми для iOS і OS X.

Перше додатка яке хоче випустити Apple на Android буде Move to iOS. Move to iOS – це програма яка дозволяє переносити дані з будь-якого гаджета Apple на пристрої Android. Передача здійснюватися через бездротову мережу Wi-Fi, можна буде передати фото, відео, документи, діалоги повідомлень, контакти, програми, грубо кажучи все.

Якщо хто пам’ятає кілька років тому компанія Microsoft випустила що зразок такої програми. Але її успіх був провалений, про неї хтось навіть не дізнався. Давайте згадаємо у кожного є друг з Iphone, іноді ми просимо передати нам дані, і в підсумку цей процес проходить не через Блютуз, а просто заливаємо в інтернет, і вже скачуванням іншим користувачем. У телефонів Microsoft (Windows Phone) і Android можуть передавати між собою дані і без програм. Мабуть це і є тією причиною чому програма такого типу у Microsoft провалилася.

Друге додатки від Apple на Google Play з’явиться вже чули музичний стриминговый сервіс Apple Music. Дивний хід так як вони могли залучити аудиторію любителів музики на свої пристрої. А тепер ті хто хоче користуватися Apple Music зможуть залишитися на своєму гаджеті.

Якщо цей досвід з цими двома додатками принесе успіх, то Apple незабаром перенесе всі свої популярні програми на платформи конкурентів. На наше думки такі програми вже підуть браузер і карти від Яблука, а може бути навіть перенесуть улюбленицю Siri.