Привіт, друзі! У попередній статті ми з вами розглянули кілька способів, використовуючи які можна отримати безкоштовно ОКи в Однокласниках, і один з них – використання додатка Модератор.

Зараз давайте розбиратися, що це за гра, і як з її допомогою можна набирати очки в Однокласниках. Розглянемо так само, як витратити набрані очки на аукціоні, та придбати на них одну з платних функцій.

Зміст:

  • 1 Як стати модератором в Однокласниках
  • 2 Аукціон у соціальній мережі Однокласники

Як стати модератором в Однокласниках

Отже, якщо ви хочете спробувати себе в якості модератора на сайті, тоді зайдіть на свою сторінку і рядок пошуку в правому верхньому куті, введіть «Модератор». В категорії «Ігри» ви побачите «Модератор Однокласників», клікніть по ньому.

Додаток відразу запуститься. У правому нижньому куті буде показано кількість очок, які є у вас на даний момент. Ваше завдання їх збільшити. Для цього тиснемо на кнопку «Почати модерування».

Користуватися додатком Модератор в Однокласниках не складно. Ви можете ознайомитися з правилами, перейшовши на відповідну вкладку. Все, що потрібно робити – це схвалювати або блокувати запропоновані фото або відео. Причому вам не потрібно буде переглядати фільм повністю, у віконці будуть показані кадри, яких цілком достатньо, щоб ухвалити рішення.

Якщо вони відповідають правилам соціальної мережі, тоді натискайте на зелену галочку, або можете поставити оцінку.

Якщо на них зображено щось заборонене сайтом, натискайте на червоний кружок і вибирайте з списку, що саме зображено на картинці.

Якщо ваша думка співпала з думкою інших модераторів з конкретного зображення, тоді ви будете отримувати очки, якщо ж ви заблокували фотографію, а більшість модераторів її схвалили, тоді адміністрація попередить вас про це і зніме певну кількість очок.

За нормальне фото, яке ви схвалили, дають трохи очок. За те, що не відповідає правилам, і ви його заблокували – буде нараховано більше. Стежити за кількістю очок можете внизу в полі «Всього балів».

Ще один приємний момент, граючи в Модератор, можна щодня отримувати безоплатно одну з платних функцій в Однокласниках. Це буде або оцінка 5+, або невидимка, або подарунок. Для цього потрібно просто виконати поставлені умови: набрати очки або оцінити необхідну кількість фото. Щоб подивитися, що потрібно зробити, наведіть курсор мишки на значок у лівому нижньому куті.

Набрати очки в Однокласниках для аукціону можна й іншим способом. Для цього в меню сторінки клікніть по кнопочці «Ще» і виберіть зі списку «Досягнення». Тут ви побачите багато плиток, наводячи на них мишкою, подивіться, що потрібно зробити і скільки балів за це буде нараховано.

Після того, як ви наберете необхідну кількість очок в Однокласниках, або граючи в Модератор, або отримуючи Досягнення, можна переходити до наступного пункту.

Аукціон у соціальній мережі Однокласники

Витратити набрані очки можна на аукціоні. На своїй сторінці клікніть по кнопці «Ще» і виберіть зі списку пункт «Аукціони».

Тут немає можливості отримати ОКи безкоштовно, але ви зможете обміняти набрані очки на придбання певного лота, що зазвичай купується за ОКи – це оцінка 5+, невидимка, подарунки, смайлики. Біля кожного лота також буде вказано, скільки днів він діє.

Тепер давайте розбиратися, як грати на аукціоні в Однокласниках. Біля бажаного лота натискаємо на кнопочку «Зробити ставку». Скільки очок поставити на обраний лот ви можете визначитися самі, а потім ввести потрібне число в невеликому віконці. Вгорі праворуч буде показано, скільки у вас всього очок, скільки ви витратили на ставку і скільки залишилося. У другому стовпці зверніть увагу на час, лот піде до того, хто зробив ставку останнім. Тому, натискайте регулярно кнопочку «Обновить», тоді ви зможете подивитися, може хто вже і перебив вашу ставку і потрібно знову її зробити.

Після того, як час лота закінчиться, з’явиться напис навпроти нього «Аукціон завершено» і визначиться власник. Якщо ви робили ставку, але вона не виграла, то всі витрачені окуляри повернуться вам назад.

Якщо ви хочете виграти аукціон в Однокласниках, то регулярно оновлюйте сторінку і робіть ставки, особливо, коли часу залишилося менше хвилини».

Перегорнувши сторінку трохи нижче, перейдіть по посиланню «Виграні аукціони».

Тут ви побачите, що ви вигравали і якого числа.

Якщо ви знову захочете заробити очки в додатку «Модератор Однокласники», то на своїй сторінці натисніть в меню пункту «Гри». Тепер вона у вас буде відображатися в категорії «Мої ігри».

Тепер ви знаєте, що таке програма «Модератор Однокласники», і як з його допомогою можна набрати очки для участі в аукціонах.

А, може, і це буде Вам цікаво: