Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Привіт, друзі! У попередній статті ми з вами розглянули кілька способів, використовуючи які можна отримати безкоштовно ОКи в Однокласниках, і один з них – використання додатка Модератор.

Зараз давайте розбиратися, що це за гра, і як з її допомогою можна набирати очки в Однокласниках. Розглянемо так само, як витратити набрані очки на аукціоні, та придбати на них одну з платних функцій.

Зміст:

  • 1 Як стати модератором в Однокласниках
  • 2 Аукціон у соціальній мережі Однокласники

Як стати модератором в Однокласниках

Отже, якщо ви хочете спробувати себе в якості модератора на сайті, тоді зайдіть на свою сторінку і рядок пошуку в правому верхньому куті, введіть «Модератор». В категорії «Ігри» ви побачите «Модератор Однокласників», клікніть по ньому.

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Додаток відразу запуститься. У правому нижньому куті буде показано кількість очок, які є у вас на даний момент. Ваше завдання їх збільшити. Для цього тиснемо на кнопку «Почати модерування».

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Користуватися додатком Модератор в Однокласниках не складно. Ви можете ознайомитися з правилами, перейшовши на відповідну вкладку. Все, що потрібно робити – це схвалювати або блокувати запропоновані фото або відео. Причому вам не потрібно буде переглядати фільм повністю, у віконці будуть показані кадри, яких цілком достатньо, щоб ухвалити рішення.

Якщо вони відповідають правилам соціальної мережі, тоді натискайте на зелену галочку, або можете поставити оцінку.

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Якщо на них зображено щось заборонене сайтом, натискайте на червоний кружок і вибирайте з списку, що саме зображено на картинці.

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Якщо ваша думка співпала з думкою інших модераторів з конкретного зображення, тоді ви будете отримувати очки, якщо ж ви заблокували фотографію, а більшість модераторів її схвалили, тоді адміністрація попередить вас про це і зніме певну кількість очок.

За нормальне фото, яке ви схвалили, дають трохи очок. За те, що не відповідає правилам, і ви його заблокували – буде нараховано більше. Стежити за кількістю очок можете внизу в полі «Всього балів».

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Ще один приємний момент, граючи в Модератор, можна щодня отримувати безоплатно одну з платних функцій в Однокласниках. Це буде або оцінка 5+, або невидимка, або подарунок. Для цього потрібно просто виконати поставлені умови: набрати очки або оцінити необхідну кількість фото. Щоб подивитися, що потрібно зробити, наведіть курсор мишки на значок у лівому нижньому куті.

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Набрати очки в Однокласниках для аукціону можна й іншим способом. Для цього в меню сторінки клікніть по кнопочці «Ще» і виберіть зі списку «Досягнення». Тут ви побачите багато плиток, наводячи на них мишкою, подивіться, що потрібно зробити і скільки балів за це буде нараховано.

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Після того, як ви наберете необхідну кількість очок в Однокласниках, або граючи в Модератор, або отримуючи Досягнення, можна переходити до наступного пункту.

Аукціон у соціальній мережі Однокласники

Витратити набрані очки можна на аукціоні. На своїй сторінці клікніть по кнопці «Ще» і виберіть зі списку пункт «Аукціони».

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Тут немає можливості отримати ОКи безкоштовно, але ви зможете обміняти набрані очки на придбання певного лота, що зазвичай купується за ОКи – це оцінка 5+, невидимка, подарунки, смайлики. Біля кожного лота також буде вказано, скільки днів він діє.

Тепер давайте розбиратися, як грати на аукціоні в Однокласниках. Біля бажаного лота натискаємо на кнопочку «Зробити ставку». Скільки очок поставити на обраний лот ви можете визначитися самі, а потім ввести потрібне число в невеликому віконці. Вгорі праворуч буде показано, скільки у вас всього очок, скільки ви витратили на ставку і скільки залишилося. У другому стовпці зверніть увагу на час, лот піде до того, хто зробив ставку останнім. Тому, натискайте регулярно кнопочку «Обновить», тоді ви зможете подивитися, може хто вже і перебив вашу ставку і потрібно знову її зробити.

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Після того, як час лота закінчиться, з’явиться напис навпроти нього «Аукціон завершено» і визначиться власник. Якщо ви робили ставку, але вона не виграла, то всі витрачені окуляри повернуться вам назад.

Якщо ви хочете виграти аукціон в Однокласниках, то регулярно оновлюйте сторінку і робіть ставки, особливо, коли часу залишилося менше хвилини».

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Перегорнувши сторінку трохи нижче, перейдіть по посиланню «Виграні аукціони».

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Тут ви побачите, що ви вигравали і якого числа.

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Якщо ви знову захочете заробити очки в додатку «Модератор Однокласники», то на своїй сторінці натисніть в меню пункту «Гри». Тепер вона у вас буде відображатися в категорії «Мої ігри».

Аукціон в Однокласниках і гра Модератор

Тепер ви знаєте, що таке програма «Модератор Однокласники», і як з його допомогою можна набрати очки для участі в аукціонах.

А, може, і це буде Вам цікаво: