Прогрес у світі IT-технологій не стоїть на місці, розробники софта постійно випускають нові версії і, природно, розробники скайпу тому не виключення Краще завжди оновлюватися до останньої версії, тому що це, по-перше підвищує безпеку, а по-друге – ви отримуєте якісь нові функції та дизайн.

Зміст:

  • 1 Як оновити програму скайп на комп’ютері з ос Windows
    • 1.1 Включаємо автоматичне оновлення скайпу
    • 1.2 Ручне оновлення скайпу

Як оновити програму скайп на комп’ютері з ос Windows

Включаємо автоматичне оновлення скайпу

Запускаємо програму і у верхньому меню натискаємо на пункт «Інструменти — Налаштування»

Після цього в лівому меню налаштувань переходимо в розділ «Додатково»:

Далі в цьому ж лівому меню переходимо в розділ «Автоматичне оновлення» і тиснемо на кнопочку «Увімкнути автоматичне оновлення», якщо воно у вас не було включено.

Ручне оновлення скайпу

Скориставшись інструкціями з минулого пункту, коли ми включали автоматичне оновлення, ми можемо точно також його вимкнути і перевіряти наявність оновлень тоді, коли нам потрібно або коли ми цього захочемо.

Для того щоб виконати перевірку у верхньому меню скайпу тиснемо на кнопочку «Допомогу» і з випавшого меню вибираємо пункт «Перевірити наявність оновлень».

Якщо оновлення не потрібні, то у вас з’явиться віконце з повідомленням про те, що у вас встановлена остання версія скайпу.

Якщо ж версія у вас встановлена застаріла, то вискочить віконце з пропозицією оновитися, ніж ви повинні обов’язково скористатися.

Також ви, природно завжди можете скористатися офіційним сайтом програми скайп і завантажити звідти саму останню версію програми для свого пристрою: будь то комп’ютер, мобільний телефон на Андроїд або планшет. Адреса сайту https://www.skype.com/ru/.

А, може, і це буде Вам цікаво: