З розвитком популярності соціальних мереж і інших ресурсів більшої актуальності набуває питання забезпечення безпеки. З плином часу практично кожен користувач соціальної мережі веде особисті листування, передає важливу інформацію, публікує особисті фотографії. У зв’язку з цим багато сайтів ввели функцію авторизації смс, але чи так це безпечно?

Багато сервісів, будь то це соціальні мережі чи інші сайти, часто вимагають введення номера телефону в якості способу підтвердження своєї особистості. Практика ця нормальна, і успішно застосовується як зарекомендували себе сайтами, так і сумнівними ресурсами. Однак у деяких ситуаціях краще утриматися від введення свого реального номера телефону, віддавши перевагу на користь віртуального номера.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 В яких випадках може знадобитися авторизація по смс з допомогою віртуального номера?
    • 1.1 Реєстрація в соціальних мережах по смс
    • 1.2 Підтвердження номера телефону для сумнівних сервісів
    • 1.3 Збереження анонімності
  • 2 Чому для створення віртуального номера варто скористатися сервісом sms.reg.com?

В яких випадках може знадобитися авторизація по смс з допомогою віртуального номера?

Реєстрація в соціальних мережах по смс

В якості прикладу наведемо соціальну мережу Вконтакте. Для цього, щоб завести аккаунт в даному соціальному сервісі, користувач повинен обов’язково мати номер телефону, за допомогою якого можна отримати підтверджує смс.

Нюанс полягає в тому, що номер телефону може використовуватися тільки для одного облікового запису, тобто спробувавши зареєструвати новий обліковий запис з номером, який вже прив’язаний до іншого облікового запису, ви в будь-якому випадку отримаєте відмову.

Щоб вийти із даної ситуації, інтернет пропонує користувачам широкий вибір спеціалізованих сервісів, що дозволяють завести віртуальний номер для прийому смс. Дані сервіси обійдуться користувачеві значно дешевше, ніж вдаватися до реєстрації і покупки нової сім-карти тільки заради реєстрації в соціальній мережі або іншому сервісі.

Наприклад, взяти сервіс sms-reg.com, який надає користувачам можливість створення віртуального номера для прийому смс.

Сервіс надає свої послуги безкоштовно, але і вартість дійсно сміховинна: для того, щоб зареєструватися в соціальній мережі Вконтакте, для прийому одного смс-повідомлення вам доведеться заплатити 14 рублів. Погодьтеся, це не гроші, коли мова йде про створення облікового запису вашої конфіденційності.

Підтвердження номера телефону для сумнівних сервісів

Якщо до таких сервісів, як Facebook, Вконтакте і Однокласники питань щодо безпеки та анонімності не виникає, то інші можуть викликати у вас підозру.

Наприклад, вам потрібно зареєструватися на сайті онлайн-казино, сервісі для інтернет-знайомств або інших сайтах, викликають сумніви, які вимагають обов’язкове підтвердження по смс.

Якщо ви будете вказувати свій номер телефону, то високі ризики потрапити в так звані спам-бази, які будуть з лякаючою регулярністю розсилати на ваш номер телефону рекламні смс-повідомлення.

Щоб запобігти виникненню цієї проблеми, також рекомендується використовувати віртуальний номер телефону, т. к. ви залишитеся повністю анонімні, а отже, виключіть ймовірність надходження на свій номер телефону небажаних повідомлень і дзвінків.

Збереження анонімності

Багато користувачів цінують анонімністю в інтернеті, яку стає зберігати досить важко.

Зокрема, багато сервіси перейшли на авторизацію по смс, причому відмовитися від цієї процедури часто неможливо.

Якщо ви хочете залишати про себе мінімум інформації, включаючи і особистий номер телефону, знову ж таки, відмінним рішенням стане реєстрація віртуального номера, який, на відміну від звичних сім-карт, не буде містити в собі ніяку належить вам інформацію.

Чому для створення віртуального номера варто скористатися сервісом sms.reg.com?

1. В першу чергу, це, звичайно, ціна. Сервіс надає вигідні тарифи для авторизації в різних соціальних сервісах, які анітрохи не позначаться на вашому гаманці. Наприклад, середня вартість смс на момент написання статті становить 4 рубля 32 копійки. Погодьтеся, сума сміхотворна.

2. Виділення номери з величезної бази становить не більше хвилини. Віртуальний номер – послуга популярна, тому багато подібні сервіси не справляються з потоком користувачів. В sms-reg.com і вас не виникне таких проблем, і отримання номери пройде більш ніж оперативно.

3. Якісне обслуговування. Сервіс працює 7 днів на тиждень і 24 години на добу. У який би час доби вам не потрібно авторизуватися на сайті за допомогою віртуального номера, ви зможете бути впевнені, що сервіс sms-reg.com завжди буде працювати коректно.

4. Замовлення зареєстрованих акаунтів. Якщо ви використовуєте сервіс для реєстрації на сайті, то раціонально скористатися послугою замовлення готового аккаунта, де вам буде надана вже зареєстрована сторінка, яку вам залишиться заповнити особистою інформацією на свій розсуд.

5. Оренда віртуального номера з необмеженими вхідними повідомленнями. Якщо вам потрібно налагодити, наприклад, ділове листування, але ви не хочете вказувати свій особистий номер, сервіс sms-reg.com надає послугу оренди віртуального номера за фіксовану абонентську плату.

Інтернет надає масу можливостей, але в той же час таїть у собі чимало небезпек, де шахраї і недобросовісні користувачі можуть використовувати будь-яку отриману особисту інформацію проти вас же. Намагаючись зайвий раз не поширювати в інтернеті особисту інформацію, ви зможете уникнути безлічі проблем, пов’язаних з анонімністю і безпекою.