Сьогодні ми розповімо, що означає «Запуск всіх програм в операційній системі Windows», і також ми дізнаємося, а як коректно її можна налаштувати. Про це, власне, сьогодні і буде поведана стаття.

Багато людей з цієї причини задаються питанням, а взагалі, з якої причини, коли вони перевстановлюють систему, їх комп’ютер починає працювати швидко, і взагалі не зависає? А, як з’ясувалося, коли працює хоча б пару місяців, програми потрапляють в автозавантаження, і з цієї причини комп’ютер спочатку починає зависати, а потім взагалі гальмувати він починає жорстоко. Як боротися з цією проблемою, ви також дізнаєтеся з цієї статті.
Звичайно, я не відкрию Америки, коли скажу цю інформацію, але я впевнений, що кожен починаючий користувач оцінить корисність цих відомостей. Після того, як була написана ця інструкція, я сам виконав всі маніпуляції, і був приємно здивований наприкінці, виявляється, комп’ютер почав працювати на хвилину швидше, ніж він працював раніше.

Давайте почнемо вже творити дії, щоб почати отримувати якийсь результат. По-перше, потрібно відкрити автозавантаження, для цього необхідно натиснути дві клавіші WIN – R. Після цього відкриється віконце, в яке потрібно вбити msconfig. Ця команда відкриє конфігурацію системи. Саме там потрібно вибрати вкладку «Автозавантаження».


Як видно з зображення, у мене самого міститься в автозавантаженні велика кількість програм, які автоматично завантажуватися не повинні. Щоб виправити це непорозуміння, досить просто прибрати галочки навпроти назв цих програм, після виконання цієї дії, просто натискаємо на кнопку з назвою «Зберегти».

До речі, я вкрай не рекомендую відключати програми від Microsoft, а також функції, що відповідають за антивірусне забезпечення. Після того, як я відключив непотрібні функції, список помітно порідшав.

Після цих маніпуляцій переходимо в попередню вкладку. Вона має назву «Служби». Саме тут потрібно бути уважним у своїх рішеннях. Краще два рази переглянете своє рішення. Адже відключивши не ту службу, ви піддасте комп’ютер великої загрози. Перед тим, як відключати якісь служби, краще натиснути на галочку «Не відображати служби Майкрософт».

Після правильного відключення необхідних програм, а також служб, вам достатньо натиснути на кнопку «Застосувати», а потім на кнопку «ОК», і після цього у вас з’явиться повідомлення про перезавантаження комп’ютера.

Після того, як комп’ютер буде перезавантажений, весь ваш процес підійде до кінця.