Для безлічі користувачів інтернет — місце, де можна знайти будь-який цікавий контент. Музику, фільми, ігри та багато іншого сьогодні за декілька хвилин можна завантажити через торрент-клієнти. Одним з найбільш гідних представників цього виду програм є Vuze.

Vuze — безкоштовне програмне забезпечення, яке працює по протоколу BitTorrent і здійснює многопотоковые завантаження. Присутня можливість тонкої настройки і управління завданнями.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 0.1 Дружній і настроюється інтерфейс
  • 0.2 Унікальний вбудований пошук
  • 0.3 Підписки
  • 0.4 Вбудований HD-плеєр
  • 0.5 Гідності Vuze
  • 0.6 Недоліки Vuze
 • 1 Скачати Vuze безкоштовно

Дружній і настроюється інтерфейс

Тільки-тільки встановлений клієнт зустрічає нас таким вікном:

Як очевидно, користуватися програмою дещо простіше, ніж класичним BitTorrent і його похідними начебто uTorrent. Втім, кардинальної різниці в інтерфейсах немає. Користувач може змінювати режим Новачок/Дослідний/Професіонал (Інструменти > Установки), і у відповідності з ним буде змінюватися «складність» інтерфейсу.

Унікальний вбудований пошук

Цікавою особливістю Вьюз став метапошук. Наприклад, щоб знайти потрібний музичний альбом, не потрібно обходити всі торрент-сайти. Досить вписати його ім’я в пошуковий рядок, вбудовану в Vuze, щоб здійснити пошук.

Пошук працює за двома принципами:

Web

Класичний пошук через пошукову систему Yahoo


Meta

Той самий пошук по доступним торрент-файлів

Використовуючи фільтри та інші параметри, можна настроїти видачу результатів.

Підписки

Наприклад, вас цікавить вихід нових випусків TED. Досить знайти цю новину через метапошук, підписатися на неї і отримувати повідомлення в лівій частині


Вбудований HD-плеєр

Звичайно, його наявністю зараз нікого не здивуєш, але тут роль грає не сама наявність плеєра, а його якість. Він може спокійно відтворювати повноекранне відео в будь-якій якості, включаючи HD (1080р). Є підтримка безлічі популярних форматів відео, пошук і включення субтитрів.

Оскільки Vuze — платформна програма, то її можна встановити на різні пристрої. Викачане відео можна перетягнути на свій пристрій і почати перегляд навіть в офлайн-режимі (без підключення до інтернету). Ну а якщо скачаний формат не підтримується пристроєм, то Вьюз просто конвертує файл.

Якщо ви раптом закрили плеєр, то при повторному запуску він почне відтворення відео з того ж місця. Дрібниця, а приємно.

Переваги Vuze

1. Підтримка Android, iPod, iPad, iPhone, PS3, PSP, Xbox, TiVo і Samsung TV;
2. Одноразова завантаження декількох торрент-файлів з можливістю розподілу пріоритетів у швидкості;
3. Власна функція прискореного завантаження;
4. Віддалене управління завантаженнями з браузера або з мобільного пристрою;
5. Наявність функції шифрування трафіку, яка дозволяє обходити блокування P2P мереж;
6. Русифікований інтерфейс;
7. Різноманітні плагіни для додаткової настройки програми «під себе».

Недоліки Vuze

1. Вбудований пошук може бути незручний і складний для російського користувача;
2. Установник англійською мовою.

Vuze — просунутий BitTorrent-клієнт, який крім підтримки 52 мов і безлічі платформ, оснащений анонімним обміном даних. Для новачка або користувача, який рідко викачує що-небудь через торрент, Вьюз може здатися занадто перевантаженим зайвим функціоналом. Однак для того, хто присвячує багато часу такого обміну файлами, ця програма може стати справжнім помічником.

Скачати Vuze безкоштовно

Завантажити останню версію програми з офіційного сайту