Бенчмарк для комп’ютера

Бенчмарк — це спеціальна утиліта, яка задає певні завдання комп’ютера або його елементів для визначення характеристик і продуктивності. Дані програми також можуть тестувати портативні гаджети на час автономної роботи, сигнал бездротової мережі, швидкість передачі даних та інші характеристики, які не пов’язані із загальною продуктивністю.

Бенчмарк для компютера

Бенчмарк використовують для тестування компонентів комп’ютерів, щоб дізнатися реальні технічні характеристики. Хороші результати тестів свідчать про те, що система ПК працює без збоїв.

Найпопулярніші Бенчмарки на комп’ютер

Щодня кількість різних бенчмарків на ПК активно зростає. Однак лише кілька з них є найбільш популярними і мають солідні світові рейтинги по продуктивності.

LavaLys Everest

Досить відома в користувальницьких колах бенчмарк програма для перевірки та тестування процесорів, кеша, оперативної пам’яті і працездатності процесора. Також за допомогою цієї утиліти можна переглядати конфігурацію комп’ютерного заліза і контролювати роботу комп’ютера з різних датчиків.

Можливості Benchmark програми LavaLys Everest:

  • зчитування інформації про пристрої;
  • перегляд характеристик;
  • оцінка продуктивності комп’ютера;
  • порівняння технічних можливостей;
  • перегляд відомостей про встановленому програмному забезпеченні;
  • перегляд всіх запущених процесів;

PCMark

PCMark — це програма, бенчмарк, яка призначена для проведення тестів як загального стану комп’ютера, так і окремих його компонентів.

Можна тестувати і переглядати характеристики:

  • материнської плати;
  • центрального процесора;
  • оперативної пам’яті;
  • жорстких дисків і блоку живлення;

З допомогою бенчмарку PCMark є можливість тестувати швидкість роботи комп’ютера в певних фазах навантаження. Система спеціальних тестів певним чином завантажує кожну з деталей комп’ютера, в результаті чого в спеціальній підсумковій таблиці будуть показані всі реальні можливості і параметри вузлів.

3DMark

Це дуже популярний бенчмарк на комп’ютер, який використовується для тестування графічних можливостей відеокарти. Основна мета програми полягає в тому, щоб дізнатися реальні характеристики пристрою в кожній різній фазі навантажень. Від якості і потужності відеокарти залежить успіх результатів тесту. Оцінка продуктивності відеокарт вироблятися в спеціальних умовних одиницях.

Тест являє собою звичайну комп’ютерну гру з високою реалістичністю графіки, де користувачеві доступний лише перегляд процесу тестування. Однак багато програми бенчмарків 3DMark мають невеликі спрощені версії ігор. Даний тест найбільш популярний серед любителів комп’ютерних ігор і оверлокерів, які займаються модернізацією і розгоном ключових вузлів комп’ютера.

3D Orc FPS

Є найпростішим бенчмарком для тестування продуктивності процесора і оперативної пам’яті комп’ютера. Дана програма навіть не вимагає самої установки і може функціонувати прямо з флешки. Утиліта заміряє кількість FPS, яке в подальшому можна порівняти з іншими персональними системами. При всій своїй великій функціональності, утиліта займає менше 10 мегабайт місця на жорсткому диску.