BenQ ZOWIE XL2540 новий монітор киберспортовый

Компанія BenQ випустила новий монітор орієнтований конкретно на киберспортивные гри. Монітор, маркується як ZOWIE XL2540 і поставляється під брендом BenQ. Монітор присвячений розвитку киберспортового обладнання і заточений спеціально під гравців даного виду змагань.

BenQ ZOWIE XL2540 новий монітор киберспортовый

24,5-дюймовий монітор використовує дозвіл 1920х1080 (Full HD з коефіцієнтом статичної контрастності 1000:1, 1 мс час відгуку, максимальна яскравість 400, а також частота оновлення 240 Гц. Якщо ви плануєте купити цей монітор, то вам слід переконатися, що ваш комп’ютер здатний відтворювати частоту кадрів в 240Гц.

Унікальний дизайн екрану монітора створений, щоб допомогти вам зосередитися на грі. Він пропонує регульовані кути. Як і кілька інших ігрових моніторів на ринку, ZOWIE XL2540 пропонує чорний еквалайзер, щоб збільшити видимість в темних сценах без перетримки в світлих областях. Для того щоб перемикатися між різними налаштуваннями дисплея, створені три перемикача, які забезпечують легкий доступ без необхідності проходити через екранне меню.

BenQ ZOWIE XL2540 новий монітор киберспортовый

Деякі інші ключові особливості включають в себе один палець регулювання по висоті, спеціально розроблену раму, щоб звести до мінімуму відблиски екрану, 20 рівнів налаштування кольорів, соковитість і відсутність мерехтіння підсвічування. Також є всі необхідні роз’єми.