Якщо використовувати накрутку лаків і передплатників сторінки в соціальній мережі «Вконтакте», то можна легко, а головне швидко дозволити власнику цієї сторінки збільшити постійне число людей, які відвідують цю сторінку. Зараз технічна підтримка мережі Вконтакте завжди вносить якісь поліпшення, це допомагає людям визначити, як відбувається накрутка, і хто займається цією діяльністю. Останнім часом, регулярно стали відслідковуватися люди, накручують собі певні показники в соціальній мережі. Ці спіймані особистості піддаються блокування на все життя існування проекту.

Яка мета звичайної накрутки передплатників?

Вже ні для однієї людини не секрет, що реклама, розміщена в групі в соціальній мережі, приносить господареві групи не малий дохід. З цієї причини, багато людей шукають в собі, що дозволяють їм отримувати дійсно, як можна більше відвідувачів, щоб потім конвертувати їх в гроші. Зараз, ціни на розміщення реклами в соціальній мережі набагато нижче, ніж на телебаченні. В останній час, колосально велика кількість користувачів проводить час в соціальній мережі. Виходячи з розкрученості групи, можна сміливо назвати цифру, яка відображає дохід у мережі.

Приміром, є спільнота, на яке підписано понад п’ятдесят тисяч чоловік. У день така спільнота може приносити людині від 500 рублів до п’яти тисяч. Зазвичай ціна реклами залежить від багатьох параметрів. В основному, часто ціна реклами залежить від її тривалості, на який час ставиться рекламний пост, і якою кількістю людей, він буде показаний. В основному, всі замовлення на рекламу надходять у вечірній час доби, адже саме в цей час, в інтернеті мешкає велика кількість людей, які мріють про знаходження якоїсь певної мети.

Якщо, ви є рекломадателем, і хочете збільшити показ реклами, то потрібно уважно дивитися на групу, в якій ви хочете замовити рекламу. Насправді показ реклами, потрібно контролювати, варто звертати увагу на безліч факторів. Одним з яких є характеристика самої групи. Потрібно дивитися на активність і обхват передплатників, якщо за графіком видно різкий стрибок вгору, то є ймовірність, що співтовариство вдавався до накрутці, і краще уникати співпраця з адміністратором цієї групи.

Безкоштовні сервіси, що надають накрутку

Є велика кількість доступних сайтів, які надають людині можливість накрутити лайки або передплатників на свою сторінку. Багато сервіси надають, як безкоштовні, так і платну послугу. На сьогоднішній день є список популярних сайтів, до яких вдаються багато людей.

Ad-social – найбільш поширений ресурс, що дозволяє здійснити накрутку передплатників. Принцип роботи простий до непристойності. Досить, створити завдання, і його будуть виконувати люди. Ресурс є одним з найбільш затребуваних проектів на сьогоднішній день. З’ясувалося, що необхідно пройти авторизацію в системі, і створити завдання, і вся інша робота буде виконуватися за вас. Щоб створити та запустити завдання, ви повинні заплатити системні бали, їх можна, як заробити, так і купити.

Другий популярний сервіс – TurboLiker. Він теж дозволяє накручувати передплатників на своїй сторінці або в співтоваристві, а також отримувати потрібну кількість лайків. Результат не примушує себе довго чекати, а дії насправді не надто важкі. Досить вибрати варіант накрутки, і запустити завдання. Є безкоштовний варіант, і платний. Обидва з них мають свої переваги, і звичайно недоліки.

Likes – черговий сервіс, що дозволяє працювати з накруткою в соціальних мережах. Тут досить пройти легкий процес авторизації, і помітити, як можна легко і доступно замовити цікаву для вас послугу.

Популярна програма, що служить для накрутки лайків.

Існує утиліта, яка була створена для того, щоб накручувати передплатників в соціальній мережі VK. Ця утиліта має назву «Vkduty». Ця найпопулярніша програма, що працює на безкоштовній основі, вона тридцять днів після процесу інсталяції. В цьому софті є декілька режимів роботи, кожен з яких найбільш дієвий для певної кількості людей.

Безпечна робота програм і сервісів

Головне пам’ятати одну інформацію, що жодна програма, і жоден сайт не повинні запитувати введення певної інформації у користувача, наприклад, паролі, логіни доступу і так далі. Вводити власні дані можна тільки на офіційних сайтах, і тільки в вікні авторизації. Коли ви підключаєтеся до соціальної мережі з іншого проекту, головне пам’ятати про те, що завжди є спосіб пройти всі блокування, можна використовувати авторизацію самої мережі, використовуючи відповідні кнопки. Саме вони дозволяють досягти необхідних показників за короткий проміжок часу.