Безпечне вилучення флешки (USB-пристрою)

Безпечне вилучення пристрою (англ. Safely Remove Hardware) – застосовується для того, щоб Ви змогли витягти його, не втративши даних. Тобто, коли ви зберігаєте або передаєте інформацію, Ви можете втратити дані або їх певну частину. Саме тому система Windows надає вам таку можливість, як «безпечне вилучення пристрою».

А тепер в двох словах – цей компонент готує підключені до комп’ютера USB-пристрої до від’єднання.

Відомо, що більшість різних пристроїв можна просто від’єднувати або витягати. Але перед цим потрібно пересвідчитися, що комп’ютер завершив збереження і передачу інформації, які пройшли успішно і в повному обсязі. Якщо ви бачите світловий індикатор активності пристрою, то почекайте деякий час, він згасне, і ви зможете витягти пристрій.

Якщо у правому нижньому куті відображається значок «Безпечне вилучення пристрою» (там, де у вас з’являються повідомлення), можете скористатися ним, що б бути впевненими, що пристрій завершило роботу і його можна спокійно витягнути.

Безпечне вилучення флешки (USB пристрою)
Для того, що б витягти пристрій, необхідно правою кнопкою миші клацнути по значку , а в списку наявних пристроїв вибрати необхідне. Потім з’явиться повідомлення, що пристрій може бути вилучено. Виймайте.

Безпечне вилучення флешки (USB пристрою)
Якщо цього значка немає, необхідно в налаштуваннях вибрати пункт «показувати приховані значки» і у Вас все вийде.

УВАГА! Якщо не використовувати даний вид витягу, це може призвести до втрати важливих для Вас даних. Це, мабуть, в кращому випадку, в гіршому – призведе до поломки пристрою.

Ще одне уточнення до того, якщо значка все ж не з’явилося після підключення флешки. Можна відкрити в меню «пуск» рядок «Виконати», або кнопками Win+R і ввести наступне:

RunDll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll

Безпечне вилучення флешки (USB пристрою)
З’явиться список пристроїв. Вибирайте потрібне і виймайте.

Безпечне вилучення флешки (USB пристрою)
Так само існує безліч різних програм для безпечного витягання пристроїв, ось деякі з них:

USB Safely Remove;
USB Disk Ejector;
USB Safely Remove 4.