Блокувальник реклами для Яндекс Браузера

Якщо для більшості виробників товарів і послуг «реклама – це двигун торгівлі», то для багатьох звичайних користувачів ПК реклама вже давно є дратівливим чинником, з яким кожен бореться за міру своїх сил. Особливо це стосується роботи в мережі, з усіма належними цього атрибутами у вигляді різних рекламних банерів, раптово відкриваються рекламних сторінок, вірусних adware-програм, фішингу та іншого подібного їм. В даному матеріалі я спробую допомогти таким користувачам на прикладі Яндекс.Браузер і розповім, який блокувальник реклами для Яндекс Браузера нам допоможе, і як ним скористатися.

Блокувальник реклами для Яндекс БраузераКористуємося «Яндекс.Браузер» без реклами

Зміст статті

 • 1 Як прибрати рекламу в Яндекс Браузері
 • 2 Скачати блокувальник реклами для Яндекс Браузера безкоштовно
  • 2.1 Розширення «Adblock Plus»
  • 2.2 Доповнення «Ghostery»
  • 2.3 Плагін «Fair AdBlocker App»
  • 2.4 Висновок

Як прибрати рекламу в Яндекс Браузері

«Яндекс.Браузер, що працює на ядрі «Chromium», володіє вбудованим інструментарієм, що дозволяє блокувати рекламу в мережі. При цьому ефективність даного функціоналу знаходиться на середньому рівні, що, тим не менш, дозволяє браузеру здійснювати поверхневу блокування настирливої реклами.

 • Щоб задіяти зазначений інструментарій, натисніть на кнопку «Налаштування «Яндекс.Браузер» справа зверху (три горизонтальні лінії).
 • У меню вибираємо «Налаштування», і шукаємо на сторінці налаштувань «Блокувати приголомшливу рекламу» (повинна стояти галочка).
 • При бажанні натисніть на поруч розташовану кнопку «Налаштувати», завдяки якій ви зможете прибрати блокування еротичної реклами, відредагувати чорний список, або додати потрібні виключення для блокування.
 • Блокувальник реклами для Яндекс БраузераБлокуйте приголомшливу рекламу в налаштуваннях «Яндекс.Браузер»

  Також можна поставити галочку навпроти опції «Do not track» (не відслідковувати). Ця опція повідомляє сайти, що користувач не бажає, щоб його дії в мережі відстежувалися, що може стати в нагоді в боротьбі з висновком контекстної реклами на різних сайтах.

  Тепер зверху клацніть на вкладку «Безпека» вашого браузера. Тут прослідкуйте, щоб стояли галочки на опціях «Увімкнути захист від шкідливих сайтів і програм» і «Увімкнути захист від фішингу».

  Блокувальник реклами для Яндекс БраузераЗадійте захист від шкідливих сайтів і програм

  Тепер перейдіть у вкладку «Доповнення». Тут знайдіть «Блокування флеш-даних», і натисніть на «Включити».

  Також ви можете скористатися вбудованим в функціонал «Яндекс.Браузер» (але за замовчуванням відключеного) блокувальником «Adguard». Він ефективно блокує миготливі банери, різні оголошення, відеорекламу, забороняє доступ до шахрайських сайтів, роблячи серфінг в мережі більш зручним і безпечним для користувача.

  Блокувальник реклами для Яндекс БраузераЗадійте функціонал розширення «Adguard»

  Увімкніть блокувальник реклами, через кілька секунд відбудеться його активізація, після чого поряд з розширенням з’явиться кнопка «Налаштування», натиснувши на яку ви зможете налаштувати розширення (зокрема, встановити користувальницькі фільтри, скласти білий список, визначитися зі специфікою антифишинга і так далі).

  Читайте також: 6 способів видалити вірус з браузера.

  Скачати блокувальник реклами для Яндекс Браузера безкоштовно

  Також ви можете використовувати інші блокувальники реклами для вашого «Яндекс.Браузер», які можна завантажити в магазині Хром.

  Розширення «Adblock Plus»

  Зокрема, досить популярний серед користувачів блокувальник «Adblock Plus», що демонструє високу ефективність блокування реклами.

 • Перейдіть по посиланню, і встановіть дане розширення на ваш браузер.
 • Після установки значок «ABP» з’явиться на панелі інструментів браузера праворуч зверху.
 • Клікнувши по ньому, ви зможете отримати статистику по здійсненим розширенням блокуванням, а також перейти в його налаштування, натиснувши на кнопку «Налаштувати» знизу.
 • В панелі налаштувань «Adblock Plus» ви зможете переглянути список фільтрів, встановити персональні фільтри, відредагувати список дозволених доменів, а також встановити загальні налаштування.
 • Зокрема, вам буде необхідно встановити галочки поруч зі списком фільтрів «Adblock Warning For List» і «RuAdList+EasyList» (вкладка «Список»).
 • Потім натисніть на кнопку «Оновити зараз» для оновлення вмісту даних списків.
 • При необхідності зніміть галочку з опції «Дозволити деяку ненав’язливу рекламу», якщо бажаєте бачити невеликий відсоток реклами при роботі в мережі.
 • Блокувальник реклами для Яндекс БраузераВстановіть галочки на списки фільтрів «Adblock Warning For List» і «RuAdList+EasyList»

  Цікаво: Як відключити рекламу в Скайпі?

  Додаток «Ghostery»

  Розширення «Ghostery» виявляє і блокує інтернет-трекери, які відстежують вашу діяльність в мережі. Цей блокувальник рекламних оголошень для Yandex браузера ділить всі інтернет-жучки на кілька категорій. Реклама, аналітика сайту, взаємодія з клієнтом, соціальні мережі, важливе, аудіо/відео, реклама для дорослих, коментарі, відповідно з якими ви можете налаштувати фільтри даного додатка.

  Блокувальник реклами для Яндекс БраузераРобоче вікно розширення «Ghostery»

  Для налаштування даного розширення наведіть курсор на піктограму справа зверху (привид), натисніть на праву клавішу миші, виберіть «Налаштування».

  Панель налаштувань даного розширення досить об’ємна і включає вкладки:

  • «Загальні» — налаштування загальних параметрів роботи розширення;
  • «Блокування» — дозволяє додавати сайти, яким ви довіряєте окремо або категорій;
  • «Довірені сайти» — додавання сюди сайтів повністю розблокує роботу жучків на них;
  • «Заблоковані сайти» — всі жучки на зазначених тут даних сайтах будуть заблоковані, «Про компанії» та «Керівництво».

  Рекомендую: Як поміняти тему в Яндекс Браузері?

  Плагін «Fair AdBlocker App»

  Англомовне розширення «Fair AdBlocker App» також є ще одним ефективним блокувальником реклами для Яндекс Браузер.

 • Інсталюйте це розширення з магазину Хром, клікніть на «Activate Ad Blocking», а потім Встановити розширення».
 • Після цього значок розширення з’явиться на панелі інструментів праворуч.
 • Натиснувши на нього, ви зможете зробити налаштування програми по опціях «Whitelist Site» (список білих сайтів), «Block Elements» (блокувати елементи), «Allow Popups» (дозволити спливаючі вікна).
 • Блокувальник реклами для Яндекс БраузераРобоча панель «Fair AdBlocker App»

  Висновок

  В даному матеріалі мною були розглянуті кілька відомих блокувальників, що дозволяють істотно обмежити демонстрацію інтернет-реклами. Найбільш популярним і ефективним інструментів в даному переліку є блокувальник «Adblock Plus» — він показує найбільш високу ефективність блокування реклами в «Яндекс.Браузер».