Bonanza Deals що це за програма

Багато користувачів, помітивши в списку «Всі програми» софт під назвою Bonanza Deals, задаються питанням його призначення і користі. Деякі вважають Bonanza Deals вірусом, хоча антивірусні програми не визначають її як «ворога» системи. Другі відносять Bonanza Deals до шкідливого об’єкта. Насправді ж досвідчені програмісти називають її «потенційно небажаних» додатком, яке, проникаючи у систему, може передавати персональні дані шахраям, робити ПК більш вразливим для реальних вірусів.

Bonanza Deals що це за програма

Далеко не всі антивіруси дозволяють знаходити подібні програми, т. к. класифікуються вони трохи по-іншому, як якісь «трояни» або, іноді, «браузерні викрадачі». Думаю, вам стає ясно, що це за програма Bonanza Deals.

Як Bonanza Deals проникає в систему?

Завантаження безкоштовного програмного забезпечення, умовно-безкоштовних менеджерів закачування файлів, PDF-принтерів — це шлях проникнення Bonanza Deals на ваш ПК. Тому, завантажуючи софт з ненадійних і неперевірених сайтів, уважно стежите за вмістом архівів.

Установка цього потенційно небажаної програми Bonanza Deals загрожує такими наслідками:

 • Повільною роботою браузерів;
 • Збільшенням кількості реклами і банерів;
 • Перенаправленням на сторонні сайти;
 • Ослабленням захисту ОС від вірусів;
 • Передачею персональних даних з комп’ютера на головний сервер;
 • Стеженням за активністю користувача в мережі.
 • Як видалити Bonanza Deals з комп’ютера вручну?

  Ми розглянемо саме ручний спосіб видалення Bonanza Deals в якості основного і найбільш надійного (хоча можете спробувати використовувати спеціальний софт, скажімо, SpyHunter).

  Для того щоб видалити цю програму Bonanza Deals, необхідно викликати «Диспетчер завдань». Тиснемо Ctrl+Alt+Delete. Далі переходимо у вкладку «Процеси». Тут необхідно завершити наступні:

 • uninst.exe;
 • BonanzaDealsUpdateRun.exe;
 • BonanzaDealsIE.dll;
 • BonanzaDealsUpdate.exe.
 • Потім переходимо за адресою: диск C, папка Program Files» і «bonanzadeals». Видаляємо всі файли, що пов’язані з програмою і саму папку.

  Bonanza Deals що це за програма

  Після чищення твердого диска варто зайнятися аналізом реєстру. Тут доведеться очистити ключ під назвою «no information». Не варто видаляти все, що має аналогічне з програмою назву. Це може нашкодити системі.

  Для коректної роботи браузерів скидаємо налаштування.

  Якщо ви користуєтеся Google Chrome, це можна зробити наступним способом. Відкриваємо папку за адресою: диск C, папка Users, «ім’я користувача». Тут знаходимо AppData, відкриваємо Local, папку Google Chrome, і User Application Data. Системний файл Default необхідно перейменувати DefaultBackup. Потім запускаємо браузер, щоб активувати новий файл. Налаштування скинуті.

  У разі використання Firefox, натискаємо «Допомога», «Інформація для вирішення проблем» і вибираємо «Скинути». Перезавантажуємо браузер.

  Після виконання цих дій шкідлива програма Bonanza Deals буде видалена, а браузери почнуть працювати у звичному режимі.

  Також шкідливий софт можна видалити за допомогою таких програм, як Malwarebttes, STOPzilla, SpyHunter, які після сканування системи дозволять позбутися від потенційно шкідливих елементів, у тому числі і Bonanza Deals.