Boom Beach на комп’ютер

Ще недавно всі гравці тяглися від захоплюючого сюжету мобільної гри Clash of Clans. Деякі і зараз продовжують в неї грати. Однак інші геймери вирішили випробувати новинку від Supercell і пограти в Boom Beach на комп’ютері.

Boom Beach на компютер

Boom Beach — це в першу чергу багатокористувацька гра на Андроїд, продовження Clash of Clans. Тут також потрібно побудувати міцну і неприступну для ворогів базу, зібрати легіон армійців, атакувати, громити і захоплювати зміцнення супротивника. Щоб гра була більш захоплюючою, пропоную встановити Boom Beach на комп’ютер і насолодитися барвистою графікою, великими можливостями і більш зручним управлінням.

Як за допомогою BlueStacks грати в Boom Beach на комп’ютер

Погодьтеся, набагато простіше грати в гру, дивлячись на великий екран, керуючи мишкою і клавіатурою, чути всі звуки і швидко зчитувати інформацію з екрану, не надягаючи очок. З Boom Beach це теж реально. Для цього необхідний лише емулятор BlueStacks, завдання якого — запустити мобільний Android-гру на комп’ютері.

Отже, приступимо до встановлення, виконуючи ряд нескладних дій:

 • Викачуємо емулятор BlueStacks. Його можна знайти на багатьох сайтах, проте рекомендую скористатися офіційним — www.bluestacks.com.
 • Паралельно завантаженні програми викачуємо .Apk файл гри Boom Beach.
 • Запускаємо емулятор на своєму ПК.
 • По завершенню установки BlueStacks, біля .apk файлу з’явиться іконка у вигляді чотириколірної книжки.
 • Тиснемо на .апк і відкриваємо його. Перед вами з’явиться вікно з встановленням програми.
 • Даємо програмі встановити Boom Beach на комп’ютер.
 • Як тільки BlueStacks повідомить про успішну установку гри, на робочому столі з’явиться іконка Boom Beach.
 • Тиснемо на зображення і запускаємо гру.
 • У всіх наступних випадках гру можна буде відкривати з меню BlueStacks.
 • Запуск і ігровий процес Boom Beach

  Після активації значка Boom Beach на робочому столі відкриється гра. Почнеться завантаження матеріалів і пояснень до деяких піктограм. Далі з’явиться вікно підключення до Google Play. Сервіс запропонує вам створити обліковий запис або скористатися старим профілем. Тиснемо кнопку «Завантажити» і «Вжити» (Google попросить дозвіл доступу до ПК для перевірки його на безпеку).

  Boom Beach на компютер

  Після виконання цих дій на екрані з’явиться сама гра.

  Управління Boom Beach на ПК здійснюється за допомогою миші та колесо прокрутки. Починаємо з побудови бази. Спочатку рекомендую встановити міни пастки для ворогів по периметру острова. Далі мишкою вибираємо турелі і ставимо їх за межею хв і тільки посередині будуємо головна будівля. Це робиться для того, щоб під час спорудження вашу ще недобудовану базу не змогли зруйнувати вороги.

  Фортеця створюємо з доступних матеріалів. Не поспішайте рубати дерева. Залиште їх для більш складних рівнів.

  Не варто поспішати атакувати ворогів. Якщо вам вже дуже хочеться адреналіну, нападайте на ближніх сусідів. Мишкою активуємо радар, коліщам прокручування збільшуємо місцевість ворога і лівою кнопкою миші даємо указ підлеглим на атаку. Для цього використовуйте гармати (коли збудували корабель, атакувати можна буде з нього).

  Втім, управляти і грати в Boom Beach нескладно. Хто грав у Clash of Clans, відразу зрозуміє суть місії. Для новачків корисними будуть ігрові підказки. Не ігноруйте їх, читайте.

  Вдалої гри!