Браузер Макстон для Віндовс 7: випробуй універсальний інтернет оглядач!

Браузер Макстон для Віндовс 7: випробуй універсальний інтернет оглядач!

Ідея створення міжплатформового інтернет оглядача не нова. Більше того, сьогодні в світі існує досить багато такого роду програмних продуктів. Однак у всіх них є один істотний недолік, назвемо його — претензійність до апаратних ресурсів девайсу, на якому повинен працювати такий софт. Що стосується нашого «героя» оповідання, то браузер Макстон для Віндовс 7 також підходить, як і для бюджетного смартфона, технічні характеристики якого, м’яко кажучи, залишають бажати кращого. Втім, давайте ближче познайомимося з новомодним хмарним браузером.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Нові технології — нові можливості
  • 2 Завантаження та встановлення браузера Maxthon

Нові технології — нові можливості

Погодьтеся, мати в арсеналі сверхбыстродействующий інтернет браузер, причому на безоплатній основі використання, досить привабливу пропозицію. Скажімо, своєрідна мрія практично кожного веб-серфера.

Абсолютна сумісність З продукту з усіма сучасними операційними системами — другий плюс описуваного диво-браузера. Третій аргумент на користь Макстона — це постійна можливість економити час та гроші.

Браузер Макстон для Віндовс 7: випробуй універсальний інтернет оглядач!

Тобто, після того, як ви зареєструєтесь на сервісі і, так сказати, обзаведетеся Maxthon-аккаунтом — ваші закладки, завантажується з мережі контент та інші дані користувача стануть доступні в будь-який зручний для вас час з будь-якої точки світу і все це при використанні різних девайсів, включаючи, вибачте, «слабенькі» Android смартфони, які в свою чергу з достатньою жвавістю будуть здатні працювати в мережі Інтернет завдяки високотехнологічному Макстон браузеру.

Однак давайте розставимо всі крапки над «І» і звернемося до практичної частини нашого оповідання.

Завантаження і установка браузера Maxthon

Припустимо, ви зважилися випробувати описуваний нами інтернет оглядач в дії, але не знаєте з чого почати? В такому випадку почніть з самого простого — скачайте браузер Макстон для Віндовс 7 — натисніть на цю посилання, і ви опинитеся на сторінці завантаження.

Друге, про що слід подбати — це створення аккаунта: зареєструйтесь на сервісі і збережіть ваші конфіденційні дані десь у надійному місці (папір — найбільш надійний носій інформації!).

Браузер Макстон для Віндовс 7: випробуй універсальний інтернет оглядач!

Ну і найприємніше дія — користуйтеся безкоштовно і це третій крок, що веде по шляху до інформаційної свободи. Будьте універсальні і світ стане набагато благожелательней!

P. S. Дивно, але інтерфейс браузера вам здасться до болю знайомим, а притаманна Макстону розвивала надшвидкість обробки даних завжди тією ж приємною несподіванкою в процесі його використання. Випробуйте сьогохвилинне задоволення в сталості кругообігу даних!