Бридкий Я гра на комп’ютер

Нікчемний Я (або ж «Despicable Me: Minion Rush» в оригіналі) — це офіційна гра від французької студії Gameloft до однойменного мультфільму, створеного майстрами Dungeon Hunter з Illumination Entertaiment. Розробники гри Гидке Я на комп’ютер завжди вміли створювати захоплюючі казуалки, так що подивимося ж, що у них вийшло на цей раз, тим більше, що цей мультфільм користується величезною популярністю у дітей, і гра Бридкий Я, як її логічне продовження, так само не повинна розчаровувати юних геймерів.

Бридкий Я гра на компютер

На самому початку гри Гидке Я перед миньонами, веселими жовтими істотами, схожими на пігулки з фільму «Матриця», виступає Грю — місцевий варіант суперзлодея — повідомляючи про те, що він організував турнір, і тепер кожен з міньйонів повинен спробувати пробігти смертельний марафон заради звання «міньйон року». Саме в цей момент ми вперше зустрічаємо наше альтер-его на ім’я Дейв, який вирішує, у що б то не стало виграти гонку. Саме в цій нелегкій справі йому буде допомагати гравець.

Якщо ви коли-небудь грали в «Temple Run» або «Subway Surfers», то розповідати про ігровий процес не має ніякого сенсу — ви і так все прекрасно знаєте. На початку рівня Дейв починає свій забіг, а ми допомагаємо йому збирати банани і різні бонуси по дорозі, а так само ухилятися від трапляються на шляху ворогів. В процесі бігу гравець Despicable Me вибирає оптимальний шлях руху міньйона, а так само типи бігу — це вимагає деякої вправності, однак, особливої складності не представляє.

Бридкий Я гра на компютер

Перед початком забігу гравця Гидке Я на комп’ютері вводять в курс справи, а так само доручають якусь місію: пробігти певну відстань жодного разу не зупинившись, зібрати енну кількість бананів і все в такому дусі — словом, це трохи різноманітить ігровий процес. Тим більше, що в ході наших забігів на не раз доведеться битися з головним ворогом Дрю — Вектором, який раз у раз норовить встромити нам палиці в колеса, нацьковуючи на Дейва своїх прислужників.

Графіка в Гадки Я для комп’ютера досить стандартна, картинка соковита, мультяшна, і дивитися на неї приємно, однак, не варто очікувати від «Бридкого Я» будь-яких технологічних вишукувань. З музикою справи йдуть практично точно так само — всі, хто дивився мультфільм, без праці дізнаються і музичний супровід.

Скачати Гидке Я на ПК

Якщо у вас під рукою немає мобільного пристрої з iOS або Android на борту, то це не привід впадати у відчай — ви зможете пограти в «Гидке Я» прямо у себе на комп’ютері! Для цього вам знадобиться BlueStacks App Player — спеціальна утиліта, що використовує технологію LayerCake, дозволяючи запускати програми, написані під ARM процесори прямо на комп’ютері під управлінням операційної системи Windows XP, Vista, Win 7/8 і Mac OSX.

Після установки BlueStacks, та виділення необхідної програмі кількості пам’яті, ми потрапляємо на головний екран Android, де зайшовши в Goole Play Market, завантажуємо потрібне нам додаток Aviary, Вотсапп або в даному випадку гру, просто ввівши його назву в рядок пошуку. Через кілька хвилин гра довантажує приблизно тридцять мегабайт кеша з серверів gameloft, далі нам достатньо буде натиснути на кнопку «Play», і почати допомагати Дейву завоювати жадане звання.

Бридкий Я гра на компютер