Нещодавно, відома компанія Canon оголосила про створення широформатного принтера під назвою imagePROGRAF iPF830. Але це не єдина модель, яка найближчим часом вийде на ринок оргтехніки. Разом з iPF830 на прилавках з’явиться схожі моделі – iPF840 і iPF850.

В першу чергу пристрої розраховані на друк складних технічних документів. Вони відмінно підійдуть фірмам, що займаються проектування архітектурних споруд, інженерам, які працюють в CAD-системах.

Швидкість друку листів на нових принтерах Canon вражає – в середньому аркуш формату А0 пристрій друкує за 42 секунди і це при включеному режимі «економія». В лоток подачі паперу imagePROGRAF iPF830 поміщається до 100 аркушів різних форматів, а в iPF840 і iPF850 можна працювати з папером в рулонах. Це значно спрощує роботу оператора та економить час.

Також в нових пристроях розроблені системи економії чорнила, які дозволяють скоротити витрати. Чорнильниці ж мають 700 мл обсяг, а також індикатори стану їх наповненості.

За не офіційними даними кілька великих європейських архітектурних компаній вже зробили попередні замовлення на придбання нових принтерів Canon. У вільному продажу пристрої з’являться на початку літа.