CCleaner Piriform – завантажити програму для чищення реєстру

В наші дні існує безліч різноманітного програмного забезпечення, яке створене для оптимізації системи та чищення реєстру. CCleaner – програма, яку безумовно можна назвати лідером серед програм, які використовуються в якості чистильників додатків. Більшість наявних в наш час додатків не відповідають вимогам безпеки і якості: неправильно виконана очищення системи є однією з причин виникнення проблем з системою, втрати документів і даних, а також поганий запуск програм. Природно, це не означає, що неможливо виконати оптимізацію даними способами, необхідно тільки розуміти, що не слід качати програми, звідки попало.CCleaner Piriform   завантажити програму для чищення реєстру

У чому переваги чистильника CCleaner

Програма для очищення реєстру CCleaner є дітищем компанії Piriform, вона володіє сертифікатом від Microsoft. А це в свою чергу означає, що системою віндовс програми від цього виробника офіційно дозволені і вітаються.

Скачати CCleaner – виправдане в тих випадках, коли потрібно безпечна і эффктивная очищення реєстру, деінсталяція зайвого софта, видалення тимчасових файлів, а також редагування списку автозагрузок. До переваг даної утиліти можна віднести чудовий інтерфейс, зручність і простоту використання, що дає можливість застосування цього додатка навіть тим користувачам, хто не сильний в комп’ютерах.CCleaner Piriform   завантажити програму для чищення реєстру

На офіційному сайті виробника ви без проблем можете завантажити одну з трьох версій даної утиліти, передбачена також версія для корпоративних клієнтів. Для того щоб скачати CCleaner, достатньо буде лише натиснути на кнопку Download from Piriform. В результаті ви не відчуєте жодних проблем, доступ до програми вам буде забезпечений. Далі вам необхідно буде встановити мова інсталятора, а також провести налаштування програми.

Основною функцією CCleaner є чистка системи і реєстру.

Скачати Cleaner from Piriform безкоштовноПоділися з друзями:

Ця програма включає в себе величезну кількість налаштувань, видалення тимчасових файлів, різні параметри сканування. Все що вам потрібно зробити – встановити потрібний параметр, а після натиснути на відповідну іконку. Чистка реєстру являє собою простий процес, у результаті якого здійснюється дбайливий алгоритм аналізу, при цьому він не зачіпає значущі параметри.