Цей абонент намагався відправити СМС що це означає

Абоненти ряду вітчизняних мобільних операторів (найбільш часто це «Теле 2») можуть отримати смс із загадковим текстом, про те, що в абонента були спроби відправити нам СМС. У отримало таке SMS абонента може виникнути безліч питань, пов’язаних з невідомим відправником СМС, питаннями доставки такого повідомлення і багатьом іншим. Нижче ми розглянемо, що означає повідомлення «Цей абонент намагався відправити СМС», і які особливості відправки даного повідомлення.

Цей абонент намагався відправити СМС що це означаєРозбираємо, суть смс з таким текстом

Зміст статті:

  • Що означає абонент намагався відправити СМС
  • Телефонне шахрайство з відправкою SMS
  • Що робити при одержанні даного повідомлення
  • Висновок

Що означає абонент намагався відправити СМС

Як це часто буває, гроші на нашому мобільному рахунку закінчуються в самий невідповідний момент. Після цього ми не можемо здійснювати дзвінки і відправляти смс, хоча ситуація може зробити такий дзвінок або SMS вкрай важливим. У таких випадках ряд вітчизняних мобільних операторів (зокрема, «Теле2») пропонують послугу, що дозволяє повідомити адресата нашого дзвінка (смс) про те, що ми намагалися йому додзвонитися або надіслати смс-повідомлення.

Подібна форма повідомлення є досить вигідною як для абонентів, так і для самого оператора. Отримав таке повідомлення абонент дізнається, що ми йому писали або намагалися додзвонитися. А сам оператор за рахунок відповідних дзвінки або СМС сприяє зростанню кількості спілкування в мережі, підвищуючи, тим самим, свої доходи.

В нашому випадку, при отриманні SMS зі службового номера мобільного оператора (зазвичай це трьох-або чотиризначний номер) нас повідомляють, що зазначений абонент (номер зазвичай наводиться в смс) намагався надіслати нам повідомлення. Але, на жаль, коштів на його рахунку виявилося недостатньо для відправки даного смс, тому оператор просто повідомив про це нам.

Цей абонент намагався відправити СМС що це означаєПри нестачі у відправника коштів для надсилання ми отримаємо подібне смс

Подібні повідомлення найбільш часто зустрічаються у російського оператора Tele2», у якого дана послуга носить назву «Інформер». Вона автоматично активується при нульовому балансі на рахунку абонента, а для її відключення буде необхідно набрати *212*1#, після чого натиснути на кнопку виклику.

Може бути корисно для вас: Bit.ly що це за сайт, прийшла СМС “Подивіться фото”.

Телефонне шахрайство з відправкою SMS

Після того, як ми з’ясували, що означає «Цей абонент намагався відправити СМС», розберемося також з численними випадками шахрайства, пов’язаними з даним повідомленням. Відправку смс з таким повідомленням масово освоїли шахраї, які вказують зворотним номером для дзвінка (смс) якийсь платний номер в мережі.

Таким чином, нічого не підозрюючий чоловік отримує смс, в якому наводиться текст «Цей абонент намагався відправити СМС» і якийсь незнайомий номер. Чоловік дзвонить (або відправляє смс) на даний номер, після чого з його мобільного рахунку знімається певна сума.

Цей абонент намагався відправити СМС що це означає«Бомбардування» такими смс з різних номерів

Схема досить проста, але досить багато людей ведуться на неї, збільшуючи тим самим доходи шахраїв. «Не збідніє рука, що дає…».

Рекомендую: СМС з номера 9890 від МТС що це за опитування.

Що робити при одержанні даного повідомлення

Якщо ви отримали СМС з текстом «Цей абонент намагався відправити вам SMS», то, насамперед, зверніть увагу на номер телефону, з якого було відправлено смс. Якщо це службовий телефон оператора з трьох-чотиризначним номером, тоді зверніть увагу на номер відправника, який намагався відправити вам повідомлення. У разі незнайомого номера варто ігнорувати, а якщо це номер кого-небудь з ваших контактів, тоді зателефонуйте йому і запитати про причини відправки даного повідомлення.

Якщо ж саме повідомлення надіслано з незнайомого номера, то краще внести такий номер у чорний список.

Цей абонент намагався відправити СМС що це означаєВнесіть незнайомий номер в блек-лист

Висновок

Вище ми розібрали, що означає «Цей абонент намагався відправити СМС» і які причини отримання смс із зазначеним текстом. Зазвичай це означає, що у людини, що намагався відправити смс, не вистачило коштів для його відправлення. Отримавши таке SMS вам буде необхідно вирішити, телефонувати або писати на вказаний номер. У разі повідомлення з незнайомого номера дзвонити або писати туди не рекомендується – це може обернутися втратою ваших грошових коштів.