Цей запис має постійний статус — Ненадійний в CS:GO що робити

При спробі запуску популярної гри CS:GO (зазвичай через ігровий клієнт «Steam») користувач може отримати повідомлення «Ваш обліковий запис має статус ненадійний». Зазвичай це означає, що користувач незабаром отримає (або вже отримав) довічний банк від системи «VAC» або від відомого патруля CS:GO за використання читинговых програм в даній грі. Нижче я розберу причини появи у гравця статусу «Ненадійний» в CS:GO, а також поясню, що можна зробити в даній ситуації.

Цей запис має постійний статус — Ненадійний в CS:GO що робитиСтатус «Ненадійний» в Стім

Зміст статті:

  • Передісторія питання
  • Аккаунт має постійний статус «ненадійний» — що це таке
  • Як зняти статус ненадійний в КС ГО
  • Висновок

Передісторія питання

Як відомо, сервера CS:GO буквально переповнені читерами – гравцями, що використовують спеціальний софт для збільшення конкурентних переваг в даній грі. Програми, використовувані для чітерства, досить різноманітні, дозволяючи підвищити ігрову швидкість, точність стрільби, отримати кращу зброю і так далі. Чесні гравці в таких умовах залишаються далеко позаду читеров, представляючи собою зручні мішені для ігрових шахраїв.

Усвідомлюючи сформовану кон’юнктуру, компанія «VALVE» пішла на створення автоматизованої системи бана читеров, яка згодом отримала назву VAC (Valve Anti-Cheat). На ігрових серверах з встановленою VAC діяльність читеров досить швидко виявляються системою (зазвичай по цифрових підписів використовуваних читів), після чого акаунт чітера блокується назавжди.

Іншим способом боротьби з читерами стало створення спеціальних CS:GO патрулів – груп досвідчених гравців, які отримали інструменти для перегляду геймплея підозрілих користувачів. Якщо патруль візуально визначає гравця як чітера, аккаунт останнього також баниться системою.

Цей запис має постійний статус — Ненадійний в CS:GO що робитиЧітер може бути заблокований як VAC, так і патрулем

Рекомендую: Missing Map Maps disconnecting як виправити в CS:GO.

Аккаунт має постійний статус «ненадійний» — що це таке

Отримання статусу «ненадійний» в CS GO означає, що система VAC (або патруль) підозрюють у вас читерстве. У більшості випадків через невеликий відрізок часу ви отримаєте VAC-бан, і більше не зможете користуватися ігровими серверами з встановленою VAC-захистом.

Це відбувається з-за того, що система виявила у вашому софті цифровий підпис якого-небудь відомого чита, або в вашому ігровому геймплеї візуально зафіксовані елементи поведінки чітера.

Отримання статусу «ненадійний» може бути отримано не відразу після виявлення факту чітерства, а через деякий час (тиждень-два). Тому не варто дивуватися, якщо ви в останні пару днів нічого подібного не робили, але раптово отримали згаданий статус, а потім і «бан».

Цей запис має постійний статус — Ненадійний в CS:GO що робитиЧітер досить швидко баниться системою

Як зняти статус ненадійний в КС ГО

Незважаючи на те, що в більшості випадків після отримання статусу «ненадійний» в CS:GO гравець отримує VAC-бан, існує також чимало випадків, коли система визнає необґрунтованість цього статусу, після чого звільняє користувача від будь-яких підозр. Тому, якщо ви отримали зазначений статус, але при цьому повідомлення про бані ще немає, тоді можна зробити наступне:

  • Просто почекайте. Можливо, статус «ненадійний» був отриманий вами за помилку, і через деякий час все влагодиться (близько 15-20% усіх випадків);
  • Напишіть в техпідтримку Steam https://help.steampowered.com/ru/ і спробуйте вирішити виниклу проблему. Шанс відверто невеликий, але чому б не спробувати ним скористатися;
  • Якщо ж бан вами все ж було отримано, залишається чекати близько року, по закінченню якого бан може бути знятий (якщо в логах VAC не знайдуть вас ще чого-небудь підозрілого);
  • Також варто скористатися ігровими серверами, де відсутня VAC-захист, і де можна грати без будь-яких перешкод.

Висновок

Отримання статусу постійного «ненадійний» CS GO зазвичай означає, що античитинговая система VAC підозрює гравця у використанні читингового софта для отримання ігрових переваг. Зазвичай через деякий час користувач одержує жорсткий VAC-бан, і більше не зможе користуватися серверами з встановленою на них VAC-захистом. При отриманні повідомлення про статус «ненадійний» рекомендується звернутися в техпідтримку Стім і змалювати виникло непорозуміння – цілком можливо, що незабаром блокування буде знято.