Час і Скло — Back2Leto (Новий кліп, 2017)

Вихід нового кліпу групи Час і Скло виявився досить несподіваним — з моменту прем’єри останнього відео дуету «На стилі» минуло лише 3 місяці, а особливих анонсів для нового кліпу не було. Тим приємніше сюрприз для фанатів дуету Наді Дорофєєвої (DoDo) і Олексія Завгороднього (Позитив) — зустрічайте новий кліп Час і Скло — Back2Leto (2017).


Звичайно ж, нова пісня групи Час і Скло «Back2Leto» не обійшлася без участі Олексія Потапенка — він написав текст для композиції, а також, спільно з Позитивом, створив музику для нового треку. Не дивно, адже «Час і Скло» — продукт продюсерського центру Потапа «MOZGI Entertainment», і до кожної пісні своїх підопічних Олексій приладжує руку — що, безумовно, йде їм тільки на користь. До речі, разом з виходом кліпу також відбулася офіційна прем’єра пісні «Back2Leto» — до сьогоднішнього дня пісня лише кілька разів виконувалася дуетом Час і Скло на концертах в кінці весни – початку літа цього року.
Час і Скло — Back2Leto (Новий кліп, 2017)Режисером нового кліпу Час і Скло «Back 2 Leto» виступив досить відомий кліпмейкер Іларіон Єфремов – у його активах не мало кліпів, які зібрали мільйони переглядів на YouTube, наприклад, одне з перших відео Микити Алєксєєва (ALEKSEEV) – «А я пливу». У кліпі «Back 2 Leto» режисер зробив ставку на яскраві кольори і барвисті спецефекти, і, звичайно ж, не обійшлося без великої кількості танців, без яких вже важко уявити кліпи групи Час і Скло. Вийшло досить оригінально і ефектно, але все ж кліп виглядає дещо слабкіше попередніх відео від дуету. Для нас дуже важлива ваша думка – залишайте коментарі, що сподобався вам новий кліп Час і Скло «Бек ту Літо».
Час і Скло — Back2Leto (Новий кліп, 2017)Як завжди, для того, що б можна було не тільки дивитися і слухати новий кліп, але і правильно підспівувати, пропонуємо завантажити на нашому сайті текст пісні групи Час і Скло — «Back 2 Leto». Найближчим часом очікуємо новий кліп від Потапа і Насті Каменських – підписуйтесь на наш фейсбук і твіттер, що б не пропустити вихід нового кліпу ваших улюблених виконавців.