Чим краще видаляти програми та файли

Будь-які програми необхідно видаляти правильно – це знає кожен більш-менш досвідчений користувач ПК. Однак, не завжди якісь програмки або файли в реєстрі можна видалити за допомогою штатних засобів системи. Тому часто доводиться вдаватися до спеціальних утиліт, які допомагають знищити непотрібний софт і підчистити зайві файли в реєстрі.

Чим краще видаляти програми та файли?

 • CCleaner
 • Серед найбільш простих і ефективних утиліт для очищення реєстру від «битих» і зайвих файлів можна виділити CCleaner. Дана утиліта скачується абсолютно безкоштовно з офіційного ресурсу.

  Чим краще видаляти програми та файли

  У неї є і платна версія, але якщо немає бажання витрачатися, то і безкоштовна програмка цілком вирішить проблеми і неприємності, які можуть виникнути у користувача. Утиліта виконана на українській мові, що суттєво полегшує роботу з нею. Крім очищення реєстру утиліта дозволяє деінсталювати програмки, видаляти файли з дисків або з портативних накопичувачів, працювати з автозавантаженням, що теж дуже корисна функція.

 • Revo Unistaller
 • Для видалення будь-якої програми, навіть тій, яка з якихось причин не видаляється штатними засобами можна чудово скористатися утилітою Revo Unistaller. Програму також можна завантажити абсолютно безкоштовно з офіційного ресурсу.

  Чим краще видаляти програми та файли

  У додатку також є версія, яка купується за гроші, вона дає безліч можливостей з видалення додатків відразу по кілька штук, а також багато інші корисні опції. Але і у безкоштовній версії є безліч відмінних і незамінних функцій. Утиліта не тільки видаляє програмку, але і відразу підчищає за нею «хвости» в системному реєстрі.

 • IObit Unistaller
 • Це безкоштовна утиліта дозволяє видаляти програми коректним способом і виконувати безліч інших корисних функцій, а саме:

  Чим краще видаляти програми та файли

  • Пакетне видалення додатків, тобто коли програми можна видаляти не по одній, а відразу декілька.
  • Сканування системи на предмет залишків після видалення, якоїсь програмки. Видалення залишків можна здійснити відразу після сканування.
  • Перегляд і знищення плагінів і розширень для браузерів.
  • Сортування програм за частотою використання, а також за розміром і місцем, яке вони займають на диску.  Поділися з друзями:

  Утиліта має безліч функцій, і скачати її можна на офіційному сайті, не заплативши при цьому ні копійки. Цих трьох інструментів буває достатньо, щоб повністю привести в порядок пристрій і позбутися зайвого «мотлоху».