Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»

Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»

Починаючому користувачеві досить легко заплутатися в неосяжному світі цифрових форматів. Безумовно, мова йде про безпосередній і повноцінному процесі взаємодії з програмними файлами, які різняться не тільки в розмірах і привласнених їм назвах, але і кардинально відрізняються спадкоємністю своїх форматів, що можна висловити одним словом — розширення. Так чим відкрити IMG файл і що це взагалі за стандарт такий? У вирішенні цих та інших питань, так або інакше пов’язаних з контекстом цієї статті, вам допоможе нижче представлений матеріал.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Війна форматів у Windows?
 • 2 Іміджевий формат — IMAGE
 • 3 DaemonTools
 • 4 Невелика, але дуже ефективна утиліта розпакувальник ExtraсtNow

Війна форматів у Windows?

Звичайно ж, не про якомусь протиборстві серед використовуваних програмних компонентів в майкрософтовской ОС і мови бути не може. У Microsoft працюють розумні люди, які все передбачили (мається на увазі широке розуміння слова «сумісність»).

Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»

Однак зауважимо, що далеко не рідкість прояв таких, скажімо, несприятливих цифрових обставин, як програмний конфлікт, який часто відбувається в силу «неофіційного» переважання одного файлового стандарту над іншим. Втім, розробники невпинно працюють над помилками і систематичні оновлення опреационки великий приклад. В нашій ситуації все набагато простіше, а тому обіцяємо вам, шановний читачу: все у вас пройде гладко!

Отже, з всього сказаного можна зробити проміжний висновок: непотрібно намагатися насильно запустити той чи інший файл, перш не ознайомившись з його істинним призначенням. Дане правило є універсальним і придатним для всіх випадків «користувацької життя». Тому слід більш детально розібратися, з чим саме ми маємо справу?

Іміджевий формат — IMAGE

Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»Насправді, коротка абревіатура «IMG» (в оригіналі звучить як «Disc Image Data File») —це розширення, що застосовується для створення образу диска. Для простоти розуміння: уявіть собі ліцензійний диск з грою, музикою або фільмом. Такого роду продукція має власну файлову систему і ряд алгоритмічних інструкцій, які дозволяють працювати диска на різних електронних пристроях, здатних розпізнати формат запису. Загалом розширення «IMG» — це стандарт віртуального диска.

Остання обставина дещо обмежує користувача у процесі роботи з файлами такого типу. Іншими словами, стандартними засобами Windows відкрити файл з таким розширенням досить проблематично. Однак з допомогою стороннього софту процес розтину файлової структури IMAGE-контейнера або ж відтворення іміджевого образу диска — досить проста процедура в плані своєї реалізації. Давайте розглянемо найбільш прості способи, застосування яких дозволить вам налагодити найбільш прийнятний для вас варіант взаємодії з вмістом іміджевого диска.

DaemonTools

Вельми ефективне програмне засіб, з допомогою якого можна всього в кілька кліків створити віртуальний диск для роботи з файлом IMG. Простий інтерфейс і тільки мегапродуктивные функції роблять дані ПО найбільш затребуваним не тільки серед молодої групи користувачів, але і в колі просунутих користувачів.

Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»

 • Завантажте на свій ПК безкоштовну версію DaemonTools (жміть тут!).
 • У головному вікні програми (у лівому нижньому куті), клацніть по значку у вигляді приводу.
 • Виберете IMG-образ.
 • Натисніть на кнопку «Відкрити».
 • Далі, подвійним кліком запустіть файл образу.

Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»

 • Якщо не з’явилося службове вікно запрошення, то пройдіть в розділ «комп’ютер» (йдемо в меню «Пуск» або шукаємо ярлик на робочому столі).
 • Як правило, віртуальний диск знаходиться останнім у списку використовуваних розділів жорсткого диска і підключених до ПК зовнішніх накопичувачів інформації (флешка).
 • Активуйте привід подвійним клацанням лівої кнопки мишки.

Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»

Після того як вам вдалося завантажити файл IMG на віртуальний диск можна запустити процес відтворення або ж детально ознайомитися з усім його вмістом.

Невелика, але дуже ефективна утиліта розпакувальник ExtraсtNow

У тому випадку якщо ви хочете й надалі переглядати вміст файлового IMG-контейнера, то особливу увагу слід приділити саме цій програмці. Відкиньте настороженість — маленькі розміри програми оманливі — це дійсно досить солідний за своїм функціоналом софт.

Чим відкрити img: очевидне рішення «цифровий загадки»

Екстрактор здатний працювати і з легкістю розпізнає практично всі відомі архівні розширення. Все що вам потрібно зробити для того, щоб відкрити IMG файл — це перетягнути файловий контейнер у вікно програми і натиснути клавішу «Extract». До речі, ось посилання на завантаження: http://download.cnet.com/ExtractNow/3000-2250_4-10038365.html.

Сподіваємося стаття була корисною для вас. Всього вам доброго і тільки продуктивних дій у процесі спілкування з ОС Windows.