Для користувача, який і гадки не має, що таке «Photoshop», згаданий вище формат може стати великою проблемою, адже стандартні Windows кошти не можуть повноцінно працювати з таким розширенням. Однак утруднення у вигляді питання: «Чим відкрити PSD?», дозволяється досить просто, — читаємо, як…

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 GIMP — безкоштовний графічний редактор
  • 2 FastStone Image Viewer – безкоштовний переглядач файлів графіки
  • 3 На завершення

GIMP — безкоштовний графічний редактор

Встановіть на свій комп’ютер дану програму, і ви з легкістю зможете переглядати файли формату PSD. Втім, на цьому функціонал оговариваемого софта не обмежується. Програма може конвертувати файл стандарту PSD в будь-який інший, скажімо, відмінний графічний формат. Простий і зрозумілий в управлінні інтерфейс GIMP редактора дозволить вам позбавитися від багатьох інших графічних головних болів неоткрываемости». Скачати GIMP можна з офіційного сайту, активуйте цю посилання: http://gimp.ru/, і ви перейдете на сторінку завантаження.

Як відкрити PSD зображення за допомогою представленої програми:

  • Наведіть курсор на файл psd і за допомогою правої кнопки миші викличте контекстне меню.
  • З випадного списку, виберіть пункт «Відкрити за допомогою».
  • Далі вказуємо шлях до директорії з GIMP і задіємо файл «gimp.exe».

FastStone Image Viewer – безкоштовний переглядач файлів графіки

Це програма допоможе вам зрозуміти, наскільки буває перегляд комфортним. Маса візуальних параметрів відображуваного контенту, чудовий дизайн і дуже простий сценарій взаємодії з програмою, ось лише небагато що вам належить випробувати в результаті використання цього вивьюра (завантажити софт можна за допомогою даної посилання: http://www.faststone.org/download.htm.

Далі, програма допоможе вам навести графічний порядок на жорсткому диску вашого комп’ютера: процес сортування, базове редагування невдалих знімків, виявлення фотографічних дублікатів і багато іншого стане вам доступним після того як ви встановите описуваний софт. Не заради реклами, а практики — завантажте FastStone Image Viewer звідси, і користуйтеся на здоров’я!

На завершення

Звичайно ж, різних програм володіють зручним і корисним функціоналом відкривати і редагувати psd файли безліч який обчислюється в сотнях. Тому немає сенсу перераховувати їх — зупиніть свій вибір на одному з представлених програмних засобів. Ну а якщо ви хочете побачити справжню історію графічного елемента в форматі PSD, то без спеціалізованого Adobe-софта вам просто не обійтися. Адже PSD файл часто зберігає в собі інформацію застосованих до кінцевого зображення шарів…проте,це вже тема іншої статті. Приємного і комфортного перегляду вам, шановний читачу!