Магнітоли бувають різні і справа не тільки в їх естетичному вигляді. У кожній магнітоли є свій набір параметрів, які відіграють безпосередню роль у відтворенні дисків. І головний з цих параметрів – це підтримувані формати читання.

Якщо ваша магнітола відмовляється відтворювати диск, то в 90% випадків справа в нездатності читання магнітолою формату, в якому записані пісні на диск.

Коли ви просите кого-небудь записати пісні на диск, людина за звичкою записує свою величезну колекцію mp3 файлів і з посмішкою на обличчі віддає вам диск. Магнітола тим часом дивується, адже підтримки mp3 у неї немає. Так як записати диск, щоб магнітола змогла його відтворити?

  • Відкриваємо програвач Windows Media – це штатний плеєр від Microsoft, який йде у складі будь-якої операційної системи Windows.

  • Переходимо на вкладку «Запис» і перетягуємо необхідні пісні у віконце з написом «Перетягніть елементи сюди для створення списку запису».

  • Як тільки ви сформували список пісень – сміливо натискайте на кнопку «Почати запис».

Навіть якщо ви перетягували mp3 файли, програма сама переконверує їх в CD-формат wma.

Також не забувайте про те, що CD-диск розрахований на 80 хвилин відтворення, що приблизно становить 15 пісень. Іншими словами, якщо ви накидаете купу пісень, то все одно на диск потрапить лише не більше 80 хвилин прослуховування.

Зустрічаються також магнітоли, підтримують суто CD-R формат. Тому вони можу відмовлятися читати диски формату CD-RW.

Записати Audio-CD на MacOS також не складно і можна зробити штатними засобами.

  • Відкрийте iTunes і створіть плейлист, «Файл» — «Новий» — виберіть «Плейлист».

  • Перетягніть аудіо файли.

  • Виконайте необхідні налаштування, такі як «Назва диска».
  • Коли будете готові, натисніть кнопку «Записати».

Ті ж правила, що були розписані для операційної системи Windows, поширюються і на MacOS.

Також, поширеною причиною, по якій не читаються диски на магнітолі, може бути несправність приводу. Однак для виявлення причини такої несправності, краще звернутися до фахівця.

Зрозуміло, ви можете використовувати і будь-які інші програми для запису Audio-CD, як на Windows, так і MacOs, однак описані способи найбільш поширені, так як не вимагають від користувачів зайвих рухів в пошуках спеціалізованих програм.