Чому не підключається до WiFi планшет, телефон і ноутбук

Бувають такі ситуації, коли несподівано пропадає WiFi або ж ви взагалі не можете підключитися до інтернету по бездротовій мережі. Звичайно, причини, чому не підключається до WiFi телефон, планшет або ноутбук можуть не залежати від вас, проте в основному проблема полягає в обладнанні, встановленому в приміщенні і її можна вирішити самому. У цій статті, з причин відсутності підключення мережі ВайФай ми розглянемо можливі проблеми, а також різні варіанти їх рішень.

Чому не підключається до WiFi планшет, телефон і ноутбук

Причини відсутності підключення WiFi

Звичайно проблеми з підключенням до wifi планшета, телефону і ноутбука можуть виникнути як з технічних причин, так і внаслідок погодних умов (рідкісна, але цілком можлива ситуація). Ось основні проблеми, які можуть виникнути:

Чому не підключається до WiFi планшет, телефон і ноутбукПроблеми з Wi-fi модемом. Дуже часто може пропасти зв’язок у вашого модему. Це залежить в першу чергу від якості зв’язку, але нерідко трапляються збої в самому обладнанні. Зазвичай WiFi модеми показують стабільний зв’язок з інтернетом, але під час перебоїв на лінії зв’язок іноді пропадає. У такій ситуації бажано перевірити з’єднання кабелів, а також перезавантажити модем. Між іншим, у кожному пристрої є кнопка перезавантаження, яка повертає модем в початковий стан (заводські настройки). Якщо ж подібні маніпуляції не допомагають створити підключення до Інтернету через WIFI, то варто звернутися до провайдера, що надає зв’язок з інтернетом. Таким чином, ми переходимо до другого пункту.

Проблеми у провайдера. Нерідко трапляються ситуації, коли проблема з wifi підключенням виникають з вини провайдера. В такому випадку бажано зв’язатися з оператором (особливо, якщо дії при першій ситуації не призвели до бажаного результату). При зв’язку з провайдером ви можете отримати кілька варіантів відповіді. Якщо з’явилася проблема на лінії, то ви почуєте класичний відповідь, що проблема усувається. Якщо ж вам скажуть, що на лінії все нормально, то варто ще раз перевірити коректне під’єднання модему або ж перейти до третього пункту.

Некоректна настройка приймаючого пристрою. Звичайно, wifi модем може працювати неправильно з-за механічних пошкоджень, але часто трапляються ситуації, коли неправильно налаштоване програмне забезпечення. Перш за все, необхідно звернутися до керівництва користувача модемом, так як саме там розписані основні налаштування пристрою. Якщо ваші налаштування відрізняються від зазначених у керівництві, то варто змінити їх згідно з оригіналом. Іноді провайдер надає свої власні настройки і необхідно налаштувати свій wifi модем з урахуванням вимог оператора.

Чому не підключається до WiFi планшет, телефон і ноутбук

Що стосується останньої ситуації c неправильної налаштування техніки, то іноді на приймаючому пристрої (планшеті, телефоні або ноутбукн) просто відключений модуль wifi. Звичайно, можна звернутися до технічних характеристик девайса (керівництво користувача), але найголовніше — просто перевірити, чи включений ваш wifi адаптер.

Таким чином, ви зможете визначити проблему, яка виникла при підключенні до wi-fi, і вирішити її самостійно або ж за допомогою керівництва користувача wifi-модему, а також вашого пристрою.