Чому не працює камера в Скайпі

Чому не працює камера в Скайпі

Skype – сама популярна програма для спілкування з друзями через інтернет. Головною його функцією є можливість здійснювати відео дзвінки. Це дуже зручно, адже будь-якого співрозмовника можна побачити, навіть не виходячи з дому. Але, що ж робити, якщо ви почали спілкування, а співрозмовник вас не бачить. Розберемо які бувають проблеми з камерою і де вона включається у програму Скайп.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Чому не працює камера в Скайпі
  • 1.1 Налаштування Skype
  • 1.2 Перевірка обладнання
  • 1.3 Перевірка драйверів і справності камери
  • 1.4 Використання камери іншими додатками
  • 1.5 Низька швидкість інтернету

Чому не працює камера в Скайпі

Налаштування Skype

В першу чергу перевіримо, чи вона працює безпосередньо в самій програмі. Заходимо в Скайп. Відкриваємо «Інструменти – Налаштування – Налаштування відео». Якщо в правій частині вікна ми бачимо своє відображення значить все працює.

Чому не працює камера в Скайпі

Можливо під відео у вас виставлений параметр «нікому не демонструвати автоматично свій екран». Тоді при кожному відео дзвінку вам необхідно включати відео в процесі спілкування. Або просто змініть значення на демонстрацію відео користувачам з контактів.

Чому не працює камера в Скайпі

Перевірка обладнання

Найчастішою причиною несправності камери в стаціонарних комп’ютерах є неуважність самих користувачів. Перевірте, чи підключено ваш пристрій до розетки. (Власникам ноутбуків цей пункт необхідно пропустити).

Перевірка драйверів і справності камери

Заходимо в «Панель управління – Обладнання і звук – Диспетчер пристроїв». У списку знаходимо свій пристрій. Якщо воно відзначено жовтим знаком оклику, значить проблема криється в драйверах чи самій камері.

Чому не працює камера в Скайпі

Викачуємо з офіційного сайту виробника драйвера для своєї камери. Натискаємо правою кнопкою на пристрій в диспетчері завдань і тиснемо «Оновити драйвери». Або ж можна спочатку їх видалити, а потім встановити викачані.

Чому не працює камера в Скайпі

Після цього обов’язково перевантажуємо комп’ютер.

Якщо після пророблених дій камера, як і раніше не функціонує, то, найімовірніше, неполадки викликані несправністю самого пристрою або ви неправильно встановили драйвера.

Використання камери іншими додатками

Не рідко на комп’ютері може бути кілька програм, які працюють з камерою. Якщо одна з них активна і використовує камеру, то Скайп їй скористатися не зможе, поки програма не буде закрита.

Деякі програми можуть працювати в треї (піктограми в правому нижньому куті), тому користувач її не бачить, а вона блокує доступ для Skype.

Низька швидкість інтернету

А це, мабуть, найпоширеніша проблема, справа в тому, що якщо в одного з співрозмовників низька швидкість інтернету, то відеозв’язок вам встановити не вийде. Подивіться свої параметри інтернету. Для нормальної роботи відео вам знадобиться від 128 Кбіт/с. Якщо ваші параметри відповідають, зв’яжіться з іншим співрозмовником з нормальним інтернет-з’єднанням та оцініть якість зв’язку.

Чому не працює камера в Скайпі

У більшості випадків проблема зникає. Якщо ви виконали всі пункти, а камера в Скайп і інших програмах не працює, віднесіть камеру в сервісний центр для подальшої діагностики.