Запускаючи черговий раз оновлення Window 7, користувач може зіткнутися з проблемою їх завантаження, яка представлена номером 0х80070057. Іноді ця непередбачена ситуація може виникнути при установці системи. У будь-якому випадку, конкретного вирішення проблеми немає. Ми розглянемо найпопулярніші причини помилки і постараємося виправити.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Чому виникає помилка 0х80070057 і як її виправити
  • 1.1 Restart і чистий завантаження
  • 1.2 Виставити автоматичне оновлення
  • 1.3 Перевірка жорсткого диска і системні помилки
  • 1.4 Перевірка центру оновлень Віндовс на наявність помилок
  • 1.5 Перевірка на шкідливі програми
  • 1.6 Зміна властивостей роздільника
  • 1.7 Відновлення системи

Чому виникає помилка 0х80070057 і як її виправити

Restart і чистий завантаження

Починати пошук проблеми будемо з самого простого, тому для початку перегрузим наш комп’ютер. Проблема може зникнути, але швидше за все цього не відбудеться, тому йдемо далі.

Заходимо в рядок пошуку і вводимо там «msconfig». У вкладках «Автозавантаження» і «Служби» виберемо параметр «Вимкнути все». Натискаємо «Застосувати». Виконаємо чисту завантаження системи і спробуємо оновитися.

Виставити автоматичне оновлення

Якщо проблема у вас виникла при оновленні Windows в ручному режимі, тоді заходимо в «Панель управління — Центр оновлень Windows — Настройка параметрів». Виставити нам потрібно «Встановлювати оновлення автоматично». Якщо помилка виникає при цьому типі оновлень можна зробити навпаки і виставити ручний режим.

Перевірка жорсткого диска і системні помилки

Запустимо командний рядок, для цього в пошуку введемо «cmd». Зробити це необхідно з повними правами, для цього з’явилася на іконці тиснемо правою кнопкою і вибираємо «Запуск від імені адміністратора».

Якщо шлях в командному рядку відрізняється від «С: Windowssystem 32>», значить ви зайшли без прав адміністратора.

У вікні введемо команду «chkdsk /f /r». Після перевірки, всі помилки будуть автоматично виправлені, а на екрані ви зможете побачити звіт. Після цього перевантажуємо систему і перевіряємо оновлення.

Якщо проблема залишилася, знову викличемо командний рядок і введемо в неї «sfc /scannow». Таким чином система буде перевірена на помилки й виправлена в автоматичному режимі.

Можна спробувати відновити сховище, яке було пошкоджено. Для цього наберемо «С: Windowssystem 32>Dism/Online/Cleanup-Image/Restore Health» в командному рядку.

Перевірка центру оновлень Віндовс на наявність помилок

Запустимо вже знайому команду «cmd» і введемо команду «net start wuausery» і тиснемо «Enter».

Тепер напишемо «net start bits» і тиснемо підтвердження (enter).

Останньою командою буде «net start cryptsvc» і enter. Після виконаної роботи перегрузим комп’ютер і перевіримо помилку.

Перевірка на шкідливі програми

Подібні проблеми нерідко викликають віруси. Для початку запустите повну перевірку своєї системи на загрози. Зробіть це за допомогою встановленого захисника.

Не видаляючи основний антивірус використовуємо одну або всі з наступних утиліт: Avz, AdwCleaner, Malware.

Тепер можемо перевантажитися і зайти в «Центр оновлень».

На багатьох сайтах читав рада видалити антивірус зовсім при виникненні помилки 0х80070057. Я б не радив цього робити, цією дією ви робите свій комп’ютер абсолютно вразливим перед всіма видами загроз.

Зміна властивостей роздільника

Наступним кроком у розв’язанні проблеми буде перевірка десяткового роздільника. Заходимо в «Панель управління — Мови і регіональні стандарти — Формати — Додаткові параметри». У полі роздільника ви можете бачити різні символи. Замінюємо символ на точку і зберігаємо.

Тепер перегрузимся і перевіримо залишилася проблема.

Ще я знаходив поради по виправленню системного реєстру, а саме сертифікатів безпеки, але довіри цей спосіб не викликає. Я його пробувати не став і вам не раджу.

Відновлення системи

Якщо проблема і досі актуальна, тоді заходимо в «Панель управління — Відновлення системи — Запуск Відновлення системи». Тиснемо «Далее» і вибираємо до якого стану необхідно відкотити систему і починаємо процес.

Це самий ефективний спосіб вирішення проблеми, так як найчастіше подібну помилку може викликати установка різних компонентів.

Я сподіваюся, що всі ваші зусилля все ж таки увінчалися успіхом, адже пошук проблем це завжди тривалий і складний процес, який не завжди приносить бажаний результат. Якщо помилка 0х80070057 продовжує вас турбувати, необхідно звернутися в службу підтримки Microsoft або перевстановити систему.