Цінність коментарів на сайті Вконтакте

Наш діалог зі службою підтримки «Вконтакте»:

Для оптимізації та кращого ставлення до наших сайтів Пошукових Систем дуже корисним було б якщо коментарі, які залишають ваші користувачі були видні ПС, наприклад в тегах <p>comment..</p>. (На ваш розсуд реалізація, необхідність створити таблицю з потрібним ім’ям і осередками MySQL або по іншому).

Впевнений, було б дуже корисно вебмайстрам та оптимізаторів сайтів, а також ви отримали б величезну перевагу перед аналогічними віджетами коментарів (наприклад «facebook comment»).

Цінність коментарів на сайті Вконтакте

Агент підтримки #359

Доброго дня!
Будь ласка, приведіть приклад ситуації, в якій видача коментаря пошуковику буде корисна.
З повагою,Агент

***

  • 1) Коментар збільшує релевантність статті. Коментар в основному — це релевантний і тематичний текст. А будь-які нові тематичні слова дають переваги цієї статті, тому що ширше розкривають тему. Наприклад: ви написали статтю «Переваги VK.com» : і писали тільки про них.. і з часом у вас почали з’являтися коменти, так як ви зачепили користувача.. В цих коментах люди почали писати і про недоліки Vk.com і про Однокласниках і навіть про «Мій Світ mail.ru» не забули.. Ці всі нові тематичні слова дають певні «Плюси» статті. Так ПС визначають кого засунути в вгору топа.
  • 2) Якщо в статті є Коментар значить вона хороша.
  • 3) А ще важливіше.. Якщо кількість Коментарів постійно збільшується, значить стаття залишається цінною і актуальною. Наприклад в новинах такого немає.. через певний проміжок часу вона стає купою сміття і не несе цінності..

Я знаю, що цю тему обговорення на блогах з розкручування і просування ви не знайдете, однак я впевнений, що це дуже важливий момент для просування. Так як пошуковики з часом зменшують вагу посилань і зовнішніх факторів, а підвищує поведінкові чинники та внутрішні. В них не мало важливу частину складають і поява коментарів, показуючи цим якість статті і ресурсу в цілому.

Пошукові системи Google і Яндекс розуміють, що знизу у хорошого і якісного сайту, сайту якому цікаво думку своїх користувачів і який викликає почуття у людей після прочитання статті не просто по-швидше вийти, а залишитися і проявити бажання поділитися своєю точкою зору і досвідом, ніж викликати дискусію і цим збільшити цінність статті — Є область «Коментар».
Думаю ви зможете знайти простий спосіб її реалізації.

Агент підтримки #359

Однак, це дасть простір для недобросовісних оптимізаторів. Загалом, запишу в пропозиції, а там вже розробники вирішать, чи так це необхідно.

***

Спасибі. (У них і так є величезний простір, так як це їх сайт).