Cisco LEAP Module: що це за програма

Cisco LEAP Module: що це за програма
Працюючи на комп’ютері під керуванням Windows, користувач повинен завжди стежити за тим, що діється на його комп’ютері. Дана операційна система вважається найпопулярнішою в світі, тому для неї розроблено безліч програм, вірусів та інструментів для проникнення на ваш комп’ютер. Зокрема, сьогодні буде розглянута ситуація, коли ви в списку встановлених програм або процесів на комп’ютері помітили програму Cisco LEAP Module.

Якщо ви побачили на комп’ютері незнайоме програмне забезпечення, то воно могло потрапити на ваш комп’ютер трьома способами: ви встановили його власноруч, але не пам’ятаєте цього, за вас це зробив інший користувач ПК або ж у процесі інсталяції програми не були вчасно зняті галочки, які відповідають за установку додаткового програмного забезпечення.

Природно, помітивши на комп’ютері програму Cisco LEAP Module, виникає два питання: що це за програма, а також не є вона вірусом.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Трохи про Cisco
 • 2 Що за програма Cisco LEAP Module
 • 3 Потрібна ця програма?
 • 4 Як краще видалити програму з комп’ютера?
  • 4.1 Видалення Cisco LEAP Module через «Панель управління»
  • 4.2 Видалення Cisco LEAP Module за допомогою Revo Uninstaller

Трохи про Cisco

Cisco – досить-таки відома американська компанія, яка займається розробкою і реалізацією мережевого обладнання. У нашій країні користувачі нечасто знають про цю компанію, але за кордоном практично в будь-американської компанії або будинку є маршрутизатор Cisco та інше мережеве обладнання і програмне забезпечення.

Що за програма Cisco LEAP Module

Власне, програма Cisco LEAP Module – це лише частина комплекту програмного забезпечення, який спрямований на налагодження протоколів аутентифікації в мережах Wi-Fi компанії Cisco.

Якщо говорити конкретно про Cisco LEAP Module, то програма розшифровується як Lightweight Extensible Authentication Protocol і являє собою модуль полегшеного розширюваного протоколу аутентифікації.

Чи потрібна ця програма?

Ні, якщо ви не є користувачем мережного обладнання від компанії Cisco.

Як краще видалити програму з комп’ютера?

Даний інструмент повинен бути деинсталлирован з комп’ютера разом з іншими програмами компанії Cisco. Провести дану операцію можна стандартним способом через меню «Панель управління», але буде краще, якщо для деінсталяції ви будете використовувати програму Revo Uninstaller, яка спрямована на повне видалення програм з комп’ютера.

Видалення Cisco LEAP Module через «Панель управління»

 • Запустіть вікно «Панель керування», а потім перейдіть до розділу «Програми та компоненти» («Видалення програм»).
 • Cisco LEAP Module: що це за програма

 • У списку встановленого ЗА знайдіть Cisco LEAP Module, клацніть по програмі правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити».
 • Завершивши видалення даної програми, перегляньте список на наявність інших інструментів, пов’язаних з Cisco. При необхідності, виконайте і їх видалення, а потім перезавантажте комп’ютер.
 • Видалення Cisco LEAP Module за допомогою Revo Uninstaller

  Ми рекомендуємо видаляти програми саме з допомогою Revo Uninsaller з тієї простої причини, що, крім стандартної деінсталяції, програма проведе додаткове сканування системи на наявність решти файлів, папок і записів в реєстрі. Даний інструмент дозволить вам максимально повно видаляти програми з комп’ютера, виключаючи можливе виникнення конфліктів і підвищуючи продуктивність системи.

 • При необхідності, завантажте програму Revo Uninstaller за цим посиланням, а потім встановіть комп’ютер. Запустіть програму. Як тільки на екрані з’явиться список встановленого ПЗ, знайдіть програму Cisco LEAP Module, клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити». Завершіть процедуру деінсталяції, слідуючи вказівкам системи. На етапі сканування рекомендуємо вибирати пункт «Повне», оскільки лише таким чином програма найбільш ретельно перевірити систему.
 • Cisco LEAP Module: що це за програма

 • Перевірте список на наявність і інших програм від Cisco. Їх потрібно видалити за таким же принципом.
 • Перезавантажте комп’ютер, щоб система остаточно ухвалила внесені зміни.
 • На цьому по темі все.