Convertad що це за програма

Якщо не використовувати надійний антивірус, то можна перетворити свій комп’ютер у склад шкідливого програмного забезпечення. Програми, здатні без відома користувача встановитися на комп’ютер, на жаль, досить різноманітні і численні. Думаю, ви зрозуміли, що ця програма ConvertAd.exe, також являє собою рекламне програмне забезпечення.

Convertad що це за програма

Чим небезпечний ConvertAd?

Великих неприємностей від ConvertAd чекати не доводиться, але запропоновані їм проблеми небажані: після зараження комп’ютера в браузері можуть почати з’являтися рекламні спливаючі вікна, підроблені пропозиції поновлення існуючого ПЗ, рекламні банери. Крім того, при веб-серфінгу користувач може бути автоматично перенаправлено на веб-сторінки з новим шкідливим ПЗ, яке не забариться додатися на комп’ютер, вражений ConvertAd. Ще одним неприємним симптомом зараження є сильне зниження швидкодії комп’ютера: причиною є те, що програма ConvertAd забирає ресурси на виконання процесів, що користувачеві не потрібні.

Позбутися цієї програми ConvertAd назавжди і очистити машину дуже просто: для цього є принаймні три способи, про які буде розказано нижче.

Спосіб 1. Установка надійного антивіруса

Найпростіший спосіб видалити ConvertAd, але не завжди безкоштовний. В крайньому випадку завжди можна встановити безкоштовну пробну версію, просто для того, щоб почистити комп’ютер.

Але слід пам’ятати: при відсутності антивіруса всі заходи по видаленню ConvertAd або будь-якої іншої шкідливої програми будуть лише напівзаходами, так як ніщо не завадить їм після видалення знову встановитися в систему. Тому нижченаведені способи будуть найбільш ефективними тільки в поєднанні з установкою антивіруса.

Спосіб 2. Видалення ConvertAd вручну

Щоб використовувати цей спосіб, необов’язково володіти якимись спеціальними знаннями, достатньо вміти використовувати «Провідник». Програма ConvertAd зазвичай встановлюється в одне і те ж місце: в каталозі AppDataLocal вона створює папку ConvertAd, в якій і знаходиться програма-дєїнсталлятор. Запуск цієї програми назавжди видаляє шкідливі програми з вашого комп’ютера.

Спосіб 3. Видалення за допомогою спеціальної програми.

Зараз безліч розробників пропонують спеціалізоване ПО, призначене для очищення комп’ютера від всіх небажаних програм. До переваг такого можна віднести:

  • безкоштовність;
  • простоту установки;
  • простоту використання;
  • високу ефективність для вирішення обмеженого кола проблем.

Такі програми, як SpyHunter розробки Enigma Software Group Security або AntiMalWare розробки Stronghold дозволять швидко і без зайвих зусиль виявити і видалити з комп’ютера не тільки ConvertAd, але і багато що інше шкідливе ПЗ. Цей спосіб підійде для тих, хто не бажає видаляти ConvertAd вручну, але і встановити антивірус не може або не вміє. І SpyHunter, AntiMalWare і дуже прості в установці, не зажадають з користувача грошей і навіть реєстрації, а ефективність проти такого шкідливого софту, як ConvertAd не викликає сумнівів: комп’ютер буде надійно очищений.