Сьогодні ми поговоримо про Cyberghost vpn — невеликий програмою, яка дозволяє безкоштовно переглядати заблоковані сайти і анонімно подорожувати по мережі інтернет. Це досягається завдяки тому, що ваш трафік шифрується і передається через сервера Cyberghost, розташовані в кількох країнах. Таким чином, ваша IP-адреса буде американським, французьким або австрійським — в залежності від вибраного сервера.

Програма доступна в безкоштовній, так і платній виконанні. Які ж особливості безкоштовного рішення:

Характеристики безкоштовної версії Cyberghost vpn:

 • Необмежена пропускна здатність
  • Необмежений трафік (дисконект після 3 годин)
  • Шифрування трафіку (використовується алгоритм AES 256-bit)
  • OpenVPN через клієнт Windows
  • Кількість серверів: 518
  • Кількість країн: 31
  • Система приховування інформації про браузер і ОС
  • Для 1 пристрою
  • Показ реклами.

Основні обмеження, з якими доведеться зіткнутися при використанні безкоштовної версії Cyberghost vpn — це невеликі затримки при підключенні до сервера, нестабільність в роботі, показ реклами. Особисто я не помітив якихось серйозних проблем в роботі, тим більше враховуючи безкоштовність сервісу. При бажанні ви можете придбати Premium пакет за 25 євро в рік. Що ж ви отримаєте за свої кровні? А ви отримаєте доступ до додаткових серверів, найвищу швидкість роботи, відсутність затримок при підключенні до сервісу і технічну підтримку. Але це — якщо захочете. А поки — невеликий огляд безкоштовного клієнта Cyberghost vpn для Windows.

Отже, для початку завантажуємо з офіційного сайту клієнт для Windows.

Скачати безкоштовно Cyberghost vpn free

Процес установки стандартний, на ньому зупинятися не будемо. Після установки запускаємо програму, бачимо таке віконце.

 

Тиснемо велику жовту кнопку і чекаємо підключення до сервера.

 

Тепер ми в «будиночку». А точніше — в італійському «будиночку».Тепер весь наш трафік буде шифруватися і передаватися через італійський сервер Cyberghost. Сайти і різноманітні сервіси будуть вважати, що ми виходимо в мережу Інтернет з Італії.

 

При бажанні можна вручну змінити країну:

 

Або наш Ip-адреса:

 

І змінити налаштування Cyberghost (налаштування російською)

 

Загалом, програма Cyberghost vpn free залишає дуже приємне враження. Швидкість серверів гідна, підключення до сервера досить швидке, перебої рідкісні. Одна з найбільш зручних програм для перегляду заблокованих сайтів, приховування ip-адреси і анонімного серфінгу в мережі. Також Cyberghost має додатки для Android і Ios.

Cyberghost для Android завантажити

Cyberghost для Ios завантажити

Якщо є питання — задаємо в коментарях.