D3dx9_43.dll що за помилка

Помилка «запуск програми неможливий, оскільки відсутній файл d3dx9_43.dll» виникає, як правило, після установки і спроби запуску програми або гри. У даній статті ми розглянемо, що це за помилка d3dx9_43.dll. В ряді випадків можуть вискакувати помилки англійською за типом «error d3dx9_43.dll not found», «d3dx9_43.dll is missing», «d3dx9_43.dll not found, переінсталюйте might fix this help», але всі вони говорять про одне — не вистачає компонента для запуску програми або гри.

D3dx9 43.dll що за помилка

Дана помилка d3dx9_43.dll вискакує переважно на старих операційних системах, як Windows XP, але вона не обходить і Windows 7 і 8. Сам по собі файл «d3dx9_43.dll» є бібліотекою, яка входить в пакет DirectX, необхідний для нормальної роботи більшості ігор і графічних програм. Зауважимо, що Directх з бібліотекою зазвичай поставляється з Windows 7 і 8, але складання ОС різні, тому вона там може і не бути.

D3dx9 43.dll що за помилка

Завантажити d3dx9_43.dll з якого-небудь ресурсу і скопіювати необхідну папку — не проблема, однак це дуже погана ідея: бібліотеки «dll» можуть містити сумнівне зміст (віруси, нав’язливу рекламу сайтів або помилки Windows), тому реєстрація цього файлу в системі таким способом загрожує поганими наслідками. Про самостійному пошуку і скачування d3dx9_43.dll краще забути, особливо якщо враховувати те, що установка через інсталятор проходить значно зручніше.

Виправлення помилки d3dx9_43.dll

Якщо у вас вперше з’явилася ця помилка d3dx9_43.dll, то просто спробуйте перезавантажити комп’ютер, адже можливо, що сталася невелика помилка і операційна система не змогла знайти його. Якщо це не допомогло, то дотримуйтесь наступними кроками:

  • Встановіть останню версію DirectX за цим посиланням. З великою ймовірністю після установки нового пакету система стане знаходити «d3dx9_43.dll». Зазначимо, що Майкрософт дуже часто випускає нові оновлення, які зачіпають і DirectX. Якщо у вас була встановлена бібліотека «d3dx9_43.dll», але її версія була застарілою, то при оновленні скачана версія DirectX стане поверх старої, виправивши тим самим помилку.

D3dx9 43.dll що за помилка

  • Якщо установка DirectX з інтернету вам не допомогла, то спробуйте встановити пакет безпосередньо з CD або DVD носія (звичайно, якщо такий є). Таке трапляється нечасто, але в ряді випадків DirectX «з коробки» здатний усунути помилку d3dx9_43.dll на відміну від скачаного пакета з інтернету.
  • Якщо нічого не допомагає, то спробуйте перевстановити програму або гру, попередньо відновивши Direct X.
  • Як варіант, можна оновити драйвер відеокарти, хоча це дуже рідко вирішує проблему.
  • Якщо після вищеописаних маніпуляцій проблема не вирішується, то, швидше за все, у вас некоректно працює операційна система. Перевірте її на віруси, почистіть від сміття, а в крайньому випадку — перевстановіть її. Думаю, всім стало ясно що це d3dx9_43.dll.

Висновок

Якщо ви зіткнулися з проблемою відсутності файлу «d3dx9_43.dll», то, як ви вже зрозуміли, ця ситуація легко вирішувана. Щоб таких помилок не виникало в майбутньому, намагайтеся використовувати тільки перевірені джерела для скачування софта, а також не лінуйтеся своєчасно оновлювати його. Тепер ви знаєте, яким чином можна виправити помилку «d3dx9_43.dll» і запустити програму або гру.