Дата виходу Destiny на PC

Нова консольна іграшка Destiny розбурхувала уми юних геймерів два роки. Компанія-розробник, що подарувала світу легендарну серію Halo, почала анонси нового проекту Destiny ще в далекому 2012 році, поступово підігріваючи інтерес до нової космічної епопеї. Коли до проекту приєдналася інша іменита студія Activision, що працює над найвідомішим шутером від першої особи в світі Call of Duty на ПК, стало зрозуміло, що слід очікувати вихід хіта!

Дата виходу Destiny на PC

Дата виходу Destiny відбувся 8 вересня, відразу ж після релізу пішов шквал рецензій, як позитивних, так і негативних. Головним мінусом гри, і на цьому сходяться більшість з тих, хто залишився незадоволений, є випуск іграшки тільки на консолі. Гравці, які віддають перевагу старий добрий РС, або ж ті, хто не зумів обзавестися консолями нового покоління, залишилися в прольоті. Втім, все частіше унікальні ігри виходять на ігрові платформи, а фанати персональних комп’ютерів залишаються осторонь. Так чи варто чекати релізу Destiny на PC, і що ж за гру являє собою дітище Bungie, випущене Activision?

Сюжет Destiny

Історія Destiny, повідана ще в трейлері, розгортається в недалекому майбутньому. Земна цивілізація досягає апогею свого розвитку, технології прогресують настільки, що фантазії про колонізацію сусідніх планет стають реальністю. Сонячна система поступово стає вотчиною всього людства, але несподівано трапляється катастрофа вселенського масштабу. Позаземні цивілізації починають війну проти людства, майже повністю знищивши його. Несподівано на захист землян стає загадкова сфера під назвою Мандрівник, яка встигла зберегти в цілості єдине місто землян. Люди опиняються в повній ізоляції, за стінами міста починаються пустки, заселені ворожими прибульцями, а про межпланетарной імперії в межах Сонячної системи можна забути. У такому постапокаліптичному світі нам і належить грати в Destiny.

Геймплей

Дата виходу Destiny на PC

Destiny поєднує в собі елементи шутера від першої особи і RPG з видом від третьої особи.

Така збірна солянка вийшла на рідкість гармонійним. Сенс всього геймплея полягає в тому, щоб гравець, визначившись з персонажем, почав відігравати місії, поступово прокачуючи навички, зброю і т. д. тобто, поки ви ходите по локаціях, шукайте завдання і досліджуєте ігровий світ, проходження Destiny відбувається від третьої особи. Але як тільки ви берете певну місію, то гра перекидає вас на закриту лінійну локацію, де необхідно, як правило, вбити всіх, включаючи боса, роблячи це в рамках класичного шутера від першої особи. Незважаючи на те, що гру можна проходити в поодинці, розробники радять кооперуватися з іншими гравцями. Ви можете заздалегідь домовитися з друзями, або ж Destiny сама підбере вам напарників, що відповідають вашому рівню. При успішному завершенні місії кожен гравець отримує певний лут, тим самим прокачувати свого персонажа. Кооперативне проходження можливо в кількості до трьох гравців — у відповідності з трьома класами в грі. Кожен з них унікальний і володіє своїми здібностями.

Дата виходу Destiny на РС

Після такого смачного опису прихильники РС задаються лише одним питанням: коли це Destiny вийде на комп’ютери? І хоча офіційної дати не прозвучало, зневірятися не варто. Розробники в своїх інтерв’ю дають часом двозначні коментарі на цей рахунок.

Дата виходу Destiny на PC

Erik Hirshberg у своєму недавньому інтерв’ю говорив приблизно наступне: випуск гри Destiny на РС і консолі — це зовсім різні речі, і компанія, що робить перші кроки, хоче переконатися, що все йде правильно. Можливо, це означає, що випуск Destiny на комп’ютери буде залежати від того, наскільки добре вона проявить себе на консолях.

Eric Osborne, старший сценарист, на питання про можливий випуск Destiny для РС сказав, що компанія не дає однозначної відповіді. Так чи ні, поки не зрозуміло, але є надії на перспективне майбутнє.

Тому всім тим, хто ще не грав в цей чудовий симулятор Destiny, варто звернути свою увагу в бік консольних приставок або чекати і сподіватися, що вихід гри на комп’ютер, туманно обіцяний розробниками, не змусить себе довго чекати. У будь-якому випадку Bungie обіцяють незабаром нові новини і анонси. Так що поспішати чи ні, вибирати тільки вам. Актуальну на даний момент версію Destiny можна легко знайти за допомогою пошукових систем і скачати з торрентів.