Іноді деинтсалляция файлів може стати дійсно важкою задачею. Особливо коли користувач не володіє достатнім досвідом і знаннями. Однак подібні проблеми дуже легко вирішуються, якщо початківець юзер має в своєму розпорядженні спеціальним софтом. Про те, де можна скачати Unlocker для Windows 7, причому абсолютно безкоштовно і, разом з тим, безпечно, і розповімо вам, шановний читачу, в нижче поданих розділах цієї невеликої статті.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Найголовніша причина «неудаляемости» файлів
  • 2 Проста, але надзвичайно ефективна утиліта Unlocker: практичний приклад застосування

Найголовніша причина «неудаляемости» файлів

Чи доводилося вам, дорогий друже, зустрічатися з «шкідливим» файлом, який ви не могли видалити за допомогою стандартних Windows коштів? Ймовірно, так! Скоріше всього, такого роду незручність супроводжувалося недвозначним системним повідомленням про те, що файл використовується іншою програмою і не може бути видалений через його залучення.

Повинно бути, у вас виникала подібна ситуація. Між тим, вирішення порушеної проблеми полягає в тому, що деякі програми, навіть після їх закриття, частково продовжують працювати, або деякі окремі програмні компоненти деактивированного софта використовуються іншим стороннім ПЗ. Загалом, закрита програма залишає якийсь незавершений процес у системі.

Звичайно ж, це далеко не єдина причина, по якій софт не бажає видалятися. Іноді додаток не має, так званого дєїнсталлятора, що часто відбувається в результаті вірусного зараження конкретного ПЗ, або шкідливий код пошкоджує деякі системні компоненти ОС Windows… Зупинимося на найбільш типовому конфлікті «неудаляемости» і розглянемо, як такого роду конфлікт може дозволити спеціальна програма від стороннього розробника.

Проста, але надзвичайно ефективна утиліта Unlocker: практичний приклад застосування

  • Завантажити цю програму можна звідси (клацніть по посиланню).
  • Виділіть неудаляемый файл правою кнопкою миші і з контекстного меню оберіть пункт «Unlocker».

 

  • В наступному службовому віконці програми задійте чек бокс, в якому необхідно вибрати призначений дію (у нашому випадку — видалити).

  • Далі натискаємо кнопку «ОК» і вуа-ля — файл видалено!

Як бачите, все досить просто реалізується у плані виконання конкретного завдання з видалення і не вимагає яких-небудь серйозних дій», мається на увазі пошук незавершеного процесу (який, часто маскується, змінюючи свою назву) в диспетчері завдань і його подальшу деактивацію в ручному режимі. Програма сама все зробить за вас, і що важливо — досить коректним чином.

Отже, сподіваємося вам зрозуміла суть призначення утиліти Unlocker? Що ж, немає приводу налагоджувати момент її використання — завантажте корисний софт і користуйтеся на здоров’я!