Перед тим як завантажувати щось з Інтернету варто визначитися, що це таке і навіщо це нам потрібно. Це пов’язано з тим, що не знаючи, що ми встановлюємо на комп’ютер, можемо завдати шкоди своєму гаджету і вивести його з ладу. І тому перш ніж завантажувати мережеві драйвери для Windows 7 необхідно зрозуміти найголовніше: «Що таке драйвери?»

Найпростіший спосіб: використовуйте програми для автоматичного оновлення драйверів. Вони самі визначать необхідний драйвер, скачають і встановлять на комп’ютер.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Основні поняття
    • 1.1 Драйвер
    • 1.2 Мережевий драйвер
  • 2 Як дізнатися яка мережева карта у вас стоїть?
    • 2.1 Завантажити

Основні поняття

Драйвер

Отже, драйвер – програма або набір програм. Завдяки їм відбувається повноцінне функціонування того або іншого пристрою. Драйвер виконує роль посередника між цим пристроєм і операційної системи. Завдяки цим програмам, ваша операційна система «знайомиться» з пристроєм, з його можливостями, а також передає на нього команди. Як ви розумієте, для кожного пристрою потрібні свої драйвера. А це значить, що і для пристроїв від різних виробників потрібні абсолютно різні драйвера.

Мережевий драйвер

Отже, з самим поняттям «драйвер» розібралися, тепер розберемося з поняттям «мережевий драйвер». Мережевий драйвер – програма для повноцінної роботи мережевих карт, а також для роботи пристроїв бездротового зв’язку. У відсутності їх, ви не змогли б підключитися до Інтернету, створити локальну мережу, підключитися до Wi-Fi.

Як дізнатися яка мережева карта у вас стоїть?

З основними поняттями розібралися, настав час зрозуміти: «Яка мережева карта у вас стоїть?». Це можна зробити не розбираючи ваш пристрій і не намагаючись розшукати коробку від вашого комп’ютера.

Для того щоб дізнатися перейдіть за наступним шляхом:

Панель управління -> Адміністрування -> Управління комп’ютером -> Диспетчер пристроїв -> Мережеві плати

Перед вами з’явиться список всіх мережевих, де ви зможете дізнатися необхідну вам інформацію.

Крім цього способу існує ще спосіб через командний рядок. Для цього натисніть комбінацію клавіш . Перед вами з’явитися вікно «Виконати». Тут вам необхідно буде вбити cmd для запуску командного рядка. Як тільки нове вікно відкриється, введіть команду ipconfig/all.

Завантажити

Отже, після того як ви визначили вашу модель, настала пора скачати драйвера. Качати, звичайно ж, необхідно з офіційного сайту.

Realtek:

завантажити з офіційного сайту

Intel:

завантажити з офіційного сайту

Marvell:

завантажити з офіційного сайту