Привіт, друзі! Сьогодні ми розберемося, де знаходиться папка завантажень на комп’ютері, і як можна змінити папку, куди будуть завантажуватися файли, викачані з допомогою Яндекс браузера.

За замовчуванням всі файли, які ви скачивайте через браузер з інтернету, поміщаються в папку Завантаження на жорсткому диску комп’ютера. У більшості користувачів в комп’ютері або ноутбуці встановлений один жорсткий диск, який поділений на розділи. Так ось ця папка зберігається саме на системному розділі, яким зазвичай позначається буквою З:.

Давайте розглянемо, як можна змінити папку завантажень в браузері Yandex, і, наприклад, садимо її на системний розділ.

Зміст:

  • 1 Як знайти папку Завантаження на комп’ютері
  • 2 Як перемістити папку завантажень Яндекс браузера на комп’ютері

Як знайти папку Завантаження на комп’ютері

Якщо ви хочете знати, куди на комп’ютері зберігаються всі програми, картинки, фільми та інше, викачане з інтернету з допомогою Яндекс браузера – запустіть веб-браузер. Потім клікніть по кнопочці у вигляді трьох горизонтальних смуг вгорі зліва і виберіть «Налаштування».

Відкриється нова вкладка з налаштуваннями Яндекс браузера. Перегорніть сторінку в самий низ і натисніть «Показати додаткові параметри».

Далі шукаємо розділ «Викачані файли». У полі «Зберігати» буде вказано шлях, куди на вашому комп’ютері або ноутбуці зберігаються всі викачані з інтернету файли.

Виділяємо мишкою даний шлях, клікаєм по полю правою кнопкою миші і з контекстного меню натискаємо «Копіювати».

Тепер відкрийте вікно Провідника Windows. Зробити це можна клікнувши по папці «Комп’ютер» на робочому столі, або будь-який інший папці. Виділіть курсором все, що написано у верхньому рядку, і натисніть Ctrl+V, щоб вставити раніше скопійований шлях. Натисніть «Enter».

Після цього, на вашому комп’ютері відкриється папку Завантаження, до якої ви побачите викачані програми та інше.

Якщо хочете, можете поетапно відкривати папки. Спочатку зайдіть на диск С:, потім в папку «Users» і так далі.

Як перемістити папку завантажень Яндекс браузера на комп’ютері

Для того щоб перемістити папку на комп’ютері, в яку зберігаються всі викачані файли через Яндекс браузер, зробіть наступне.

Знайдіть у браузері розділ «Викачані файли», як було описано вище. Далі, навпроти поля «Зберігати» натисніть на кнопку «Змінити».

Відкриється вікно «Обзор папок». Виберіть у ньому ту папку, куди ви хочете зберігати файли і натисніть «ОК». У моєму випадку, вони будуть зберігатися на несистемний розділ диску D: папку article.

Якщо ви не створили певну папку заздалегідь, давайте зробимо це зараз. Наприклад, створимо на диску D: спеціальну папку з назвою «Завантаження». Виділяємо розділ диска D: і натискаємо «Створити папку».

З’явиться нова папка, для якої відразу можна змінити назву. Вводимо «Завантаження», потім виділіть її та натисніть «ОК».

Для того щоб ви могли при скачуванні файлів самостійно вказувати, в яку папку його зберегти, поставте галочку в полі «Завжди запитувати, куди зберігати файли».

На цьому все. Папку завантажень Яндекс браузері ми змінили. Думаю, у вас також вийшло знайти розташування папки Завантаження на комп’ютері.

А, може, і це буде Вам цікаво: