Привіт, друзі! У сьогоднішній статті ми з Вами поговоримо про досягнення: що це таке, які нагороди можна отримати і що для цього потрібно зробити, і як витратити накопичені бали.

Розробники соціальної мережі Однокласники вирішили, що якщо користувач проявляє активність на сайті, то його необхідно яким-небудь чином за це заохочувати. Саме тому в Однокласниках є цілий розділ «Досягнення», в якому можна подивитися отримані нагороди та кількість накопичених балів за них. Але давайте про все по порядку.

Досягнення – спеціальний розділ на сайті Однокласників, де користувач може подивитися всі отримані нагороди, які даються за активне використання сайту і виконання певних умов.

Зміст:

  • 1 Як в Однокласниках подивитися досягнення
  • 2 Як отримати досягнення в Однокласниках
  • 3 Як витратити очки за досягнення в Однокласниках
  • 4 Як подивитися досягнення у мобільному додатку Однокласники з телефону

Як в Однокласниках подивитися досягнення

Якщо Вам цікаво, де знаходиться список досягнень, і Ви хочете його подивитися, тоді на своїй сторінці клікніть по пункту меню «Ще». Потім з випадаючого списку виберіть «Досягнення».

Відкриється сторінка з досягненнями. На вкладці «Мої досягнення» будуть показані значки – це і є, свого роду, нагороди. Якщо значок сірого кольору – значить, Ви ще не виконали умови, щоб отримати його; якщо значок має вигляд кольорового зображення, нагорода, отримана.

На вкладці «Рейтинг друзів» можна подивитися, які досягнення отримали люди, які є у Вас в друзях, за останні 30 днів.

Як отримати досягнення в Однокласниках

Для того щоб отримати нове досягнення в Однокласниках, необхідно виконати завдання, яке йому відповідає. Щоб подивитися завдання, наведіть на потрібний значок ” курсив мишки. З’явиться спливаюче віконце з описом, що необхідно зробити, щоб отримати обрану нагороду.

Всі досягнення поділяються на групи: Місії, Фотографії, Відео, Групи, Музика та Ігри. Завдання самі різні: користуватися Однокласниками з телефону, завантажити певну кількість фото на сайт, брати участь в обговореннях та фотоконкурсах, створити свою групу та інше. Саме незрозуміле, на мій погляд, завдання – це неіснуюча сторінка в Однокласниках. Перейшовши за посиланням, Ви зможете прочитати про це докладну статтю.

За кожну отриману нагороду Ви отримуєте певну кількість очок, скільки саме, показано внизу спливаючого віконця в полі «Бонус».

Як витратити очки за досягнення в Однокласниках

Тепер давайте поговоримо про те, навіщо потрібні отримані очки. Подивитися, скільки всього у Вас очок можна на сторінці з досягненнями у правому верхньому кутку в полі «Накопичено очок».

Витратити їх можна на аукціонах. Щоб перейти до аукціонів, клацніть по відповідній кнопочці. На аукціоні, роблячи ставки, можна виграти одну з платних функцій сайту: невидимка, подарунок, оцінка 5+, смайлики. Як саме робити ставки, і який ще є спосіб заробити очки, я детально описувала у статті Аукціон і гра Модератор в Однокласниках.

Як подивитися досягнення у мобільному додатку Однокласники з телефону

Якщо Ви користуєтеся мобільним додатком Однокласники, то подивитися Досягнення можна наступним чином. Відкрийте бічне меню і клацніть по імені свого профілю.

Під аватаркою є пункти меню, натисніть на стрілочку, щоб відкрити весь список, і виберіть з нього пункт «Досягнення».

Вгорі сторінки є дві вкладки. На вкладці «Мої досягнення» показані всі значки. Якщо значок сірого кольору – значить, Ви ще не виконали умову; якщо кольоровий – значить, Ви отримали окуляри за це досягнення. Щоб подивитися, що необхідно зробити для отримання нагороди, натисніть по значку.

На вкладці «Рейтинг друзів» будуть показані, які нагороди отримали Ваші друзі, за останні 30 днів.

Після того, як Ви натиснете на значку, з’явиться невелике віконце, в якому буде опис. Там же можна подивитися, скільки очок буде нараховано за отримання цієї нагороди.

Думаю, Вам зрозуміло, що означає Досягнення в Однокласниках, де вони знаходяться, і як подивитися умова, яку потрібно виконати для отримання нагороди.

А, може, і це буде Вам цікаво: